На Хесонщині затвердили Путівник (дорожню мапу) для забезпечення успішної протидії захворюванню на туберкульоз

4 грудня 2018 року відбулося засідання Херсонської обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. БО «Українці проти туберкульозу» на засіданні представляв Сергій Борткевич, ...

1370006737
На Хесонщині затвердили Путівник (дорожню мапу) для забезпечення успішної протидії захворюванню на туберкульоз

4 грудня 2018 року відбулося засідання Херсонської обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. БО «Українці проти туберкульозу» на засіданні представляв Сергій Борткевич, національний експерт з АКСМ, який презентував Проект стратегії міжвідомчої та міжсекторальної протидії захворюванню на туберкульоз для Херсонської області та Путівник (дорожня мапа) для забезпечення успішної протидії захворюванню на туберкульоз на основі комплексного міжвідомчого та між секторального підходу в умовах переходу на моделі його лікування, орієнтовані на пацієнта в Херсонській області.

За підсумками засідання Херсонська обласна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу рекомендувала Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації розробити на основі розробленої БО «Українці проти туберкульозу» Комплексної стратегії міжвідомчої та між секторальної  протидії захворюванню на туберкульоз Обласний план міжвідомчої та міжсекторальної протидії захворюванню на туберкульоз в Херсонській області з подальшим його затвердженням.

Також Радою було прийняте рішення щодо затвердження Путівника (дорожньої мапи) для забезпечення успішної протидії захворюванню на туберкульоз для подальшого використання Радами з ТБ/ВІЛ.

Путівник та Стратегія були розроблені БО «Українці проти туберкульозу» в рамках участі в регіональному проекті «Зміцнення систем охорони здоров’я для ефективного контролю за ТБ і МР-ТБ в країнах Східної Європи і Центральної Азії» (проект TB-REP).


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

СЕО-новий інструмент участі громадськості у процесі прийняття рішень, які мають вплив на довкілля – експерти ЕПЛ

Підсумки дня голосування та агітаційної кампанії перед другим туром на Одещині

Громади шести областей навчатимуться ефективній участі у місцевому самоврядуванні

В Троїцькій громаді пройшла заключна частина Школи місцевої демократії в ОТГ

Історичні традиції добросусідства на противагу «мові ворожнечі» впроваджують в Одеській області

У Києві пройшла Академія краудфандингу для стартаперів Донбасу