Миколаївська регіональна платформа реформ взяла під супровід формування стратегій Миколаєва та області

22 травня 2019 р. відбулася чергова зустріч на Відкритому інформаційно-просвітницькому майданчику «Новий Миколаїв» на тему: «Якою сьогодні повинна бути дієва стратегія міста та реформ». Учасниками ...

Додано:
frgn

Миколаїв
Миколаївська регіональна платформа реформ взяла під супровід формування стратегій Миколаєва та області

22 травня 2019 р. відбулася чергова зустріч на Відкритому інформаційно-просвітницькому майданчику «Новий Миколаїв» на тему: «Якою сьогодні повинна бути дієва стратегія міста та реформ».

Учасниками зустрічі стали члени коаліції «Миколаївська регіональна платформа реформ (МРПР)», представники влади, а також експерти, що просувають ключові національні реформи України в громадах Миколаївщини.

Зустріч розпочалася з представлення логотипу МРПР (розробник – Тетяна Павлова, учасник ГО “Успішне місто Миколаїв”). Голова цієї громадської організації Алла Ряжських презентувала 3 варіанта логотипу МРПР. Після жвавого обговорення усіх варіантів було обрано один, який після деяких виправлень незабаром буде представлено миколаївцям.

Учасник зустрічі – голова експертно-громадської ради миколаївського виконавчого комітету Артем Ващиленко звернув увагу на те, що на логотипі представлено силует Святого Миколая, а засідання майданчика відбувається 22 травня в день літнього Миколая, який є покровителем нашого міста.

еапртпаопа

Артем Ващиленко , Алла Ряжських, Михайло Золотухін

На майданчику відбулася жвава розмова про стан, виклики успішності та перспективи формування дієвої стратегії розвитку міста, що врахує інтереси всіх жителів.

Модератор зустрічі – Михайло Золотухін, відповідальний секретар МРПР, директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» нагадав присутнім про участь громадськості міста в розробці попередніх проектів Стратегії, зокрема було зроблено акцент на проекти, розроблені БФ «ЛАСКА» у 2013 р. та Агенцією розвитку Миколаєва у 2016 р.

Учасники зустрічі обговорили «Дорожню карту реформ у Миколаївській області», розроблену МРПР в контексті деяких проектів, що вже реалізуються, а саме: проектів МРПР у сфері урбаністики, річного проекту «Громадська префектура для ефективних місцевих бюджетів», що з травня 2019 р. реалізує ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Олег Абрамов, член експертно-громадської ради, голова ГО «Українське товариство оцінювачів землі», акцентував увагу на спаді зацікавленості громадськості до проблем екології.

Вікторія Лапшина, виконавчий директор ВБО «Ініціатива заради життя», зосередила увагу на важливості роботи з такими верствами населення як люди, що звільнюються з місць позбавлення волі, в контексті забезпечення безпеки міста.
Михайло Золотухін поділився досвідом м. Вінниці з розробки експертами «Дорожньої карти» вирішення комунальних проблем.
Директор департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради Тетяна Шуліченко проінформувала учасників засідання про найближчі плани робочої групи з розробки Стратегії, орієнтовний план заходів із застосуванням інструментів комунікаційної складової.

Слід відзначити, що зустріч на Відкритому інформаційно-просвітницькому майданчику «Новий Миколаїв» відбулася традиційно в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького та стала 100-ою за рахунком. Нагадуємо, що майданчик був створений у 2013 р. саме для об’єднання дій громадськості з метою вирішення актуальних проблем життєдіяльності міста та формування стратегічних напрямків його розвитку.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку