Молодь ВПО Київщини може проконсультуватись з кар’єрним радником

Спеціаліст громадської організації “Модерна молодь” надає кар’єрні консультації для молоді ВПО в м. Біла Церква, м. Буча, м. Ірпінь, м. Бровари, м. Васильків. Діяльність проводиться у рамках проекту ...

Додано:
modernam

ММ_2
Молодь ВПО Київщини може проконсультуватись з кар’єрним радником

Спеціаліст громадської організації “Модерна молодь” надає кар’єрні консультації для молоді ВПО в м. Біла Церква, м. Буча, м. Ірпінь, м. Бровари, м. Васильків. Діяльність проводиться у рамках проекту “Новий дім: інтеграція ВПО з числа молоді в нові громади Київської області”.

Під час консультації кар’єрний радник надасть поради стосовно про старту і розвиток кар’єри, а також про те, як змінити фах. Також консультант зможе розповісти, як скласти ефективне резюме або мотиваційний лист, як підготуватися до співбесіди й розвивати особистий бренд у соцмережах. 

Щоб потрапити на консультацію, потрібно заповнити анкету й описати свій запит. Далі забронювати час для розмови. Перед консультацією фахівець надішле рекомендації про те, як підготуватися до розмови. Консультації проводять у форматі 60-хвилиної онлайн-зустрічі в Google Meets або Zoom або через особисту зустріч в громаді за попереднім графіком.

Будучи цілеспрямованою та активною, сучасна молодь ВПО ставить перед собою багато завдань: успішно закінчити навчання, реалізувати себе у професії, відділитися від батьків й планувати самостійне благополучне життя чи створювати сім’ю. Це потребує багато зусиль і відчуття власної психологічної стабільності.

Водночас молодь ВПО зіштовхується з великою кількістю труднощів, з якими не так просто вдається впоратися.  До того ж однією з основних проблем, яку вирішує сучасна молодь, є питання працевлаштування. Адже часто молода людина прагне розвиватися і, відповідно, працювати на роботі, яка приносить задоволення та хороший заробіток. Однак це не завжди вдається одразу: сам процес пошуку роботи, проходження співбесід і влиття в колектив є досить стресовим адаптаційним періодом, тому допомога фахівця у питаннях побудови кар’єри може значно зменшити рівень стресу.

Для запису на кар’єрну консультацію заповніть анкету за посиланням. 

Або пишіть на електронну адресу: [email protected] або в месенжер організації https://www.facebook.com/modern.youth.lg   

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Модерна молодь” і не обов’язково відображає позицію Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Необхідно терміново внести зміни до Держбюджету щодо розподілення наявних 8,5 млрд грн для покриття дефіциту освітньої субвенції

БФ “Надія по всьому світові” відзвітував за рік роботи

У Рівному навчали створювати якісні аналітичні тексти

365+ днів волонтерської діяльності Ротарі Клубу «Київ-Столиця»

Події для дітей та гуманітарна допомога на Харківщині

Новояричівська громада розпочала роботу над Стратегією розвитку