Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо планування та позиціонування молодіжних громадських рад в ОТГ

Семінар проводився Центром громадської адвокатури 11-12 липня цього року у Львові.Участь в навчаннях взяли представники сформованих команд молодіжних громадських рад із Тростянецької, ...

DSC02180
Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо планування та позиціонування молодіжних громадських рад в ОТГ

Семінар проводився Центром громадської адвокатури 11-12 липня цього року у Львові.

Участь в навчаннях взяли представники сформованих команд молодіжних громадських рад із Тростянецької, Новострілищанської, Скалатської, Старобогородчанської, Дублянської та Золотниківської ОТГ.

В рамках проекту «Посилення участі молодих лідерів в об’єднаних територіальних громадах в Західній Україні»,  що стартував у травні, триває серія навчань. Так, у червні у дводенному семінарі щодо посилення інституційної спроможності з роботи з молоддю в громаді взяли участь молодіжні лідери із ОТГ Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської областей, в яких як сформовані команди молодіжних рад, так і інші молодіжні осередки.

В семінарі, який проводився 11-12 липня, команди  молодіжних рад мали змогу попрацювати із професійним тренером з питань стратегічного планування Андрієм Круп’яком. Учасники навчались як формувати або вдосконалювати свої плани роботи, комунікацію та активізацію участі молоді громади в роботі молодіжних громадських рад на основі потреб цільових груп. Учасники дізнались, як просто і лаконічно формувати власну місію і доносити ідеї до мешканців громад, аналізували сильні і слабкі сторони, ресурси, які можна застосувати для посилення своєї спроможності.

64997943_486192322147975_5531232241553768448_n 66452825_323890551879641_3793056893803429888_n

Кожна із команд за результатами формує план роботи молодіжної ради, в рамках якого реалізовуватимуться в тому числі заходи щодо активізації участі молоді, посилення «візуалізації» роботи рад не тільки в центрі ОТГ, але і периферійних населених пунктах. Окрім того, команди, в яких ще відсутні логотипи, банери і та інші засоби візуалізації, розробляють такі. Також під час семінару учасники сформували спільний буклет, який дає зрозумілі відповіді щодо змісту та роботи молодіжних рад в громадах. Буклет  поширюватиметься під час заходів молодіжних рад.

Заходи реалізовуються в рамах проекту «Посилення участі молодих лідерів в об’єднаних територіальних громадах в Західній Україні», що виконує ГО «Центр громадської адвокатури» та МГО «Комітет підтримки молодіжного самоврядування» за сприяння Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Проектний менеджмент як ефективний інструмент соціально-економічного розвитку територій

Новий податок на куріння захистить дітей від нікотинової залежності

В Татарбунарах на «каві з поліцейським» обговорили співпрацю в розкритті резонансного злочину

Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю - онлайн-курс на Prometheus

Захист особи та її дітей, які постраждали від домашнього насильства

Степову Веселинівщину і Березанське Примор’я з’єднають прямою доброю дорогою