“Молода Просвіта Прикарпаття” написала свій некролог або для чого громадським організаціям комунікаційна стратегія

У сучасному світі швидких комунікацій, мережування та потоку інформації громадським організаціям, як і будь-яким іншим об’єднанням, доводиться ретельно планувати не тільки діяльність, але й основні ...

IMG_8946
“Молода Просвіта Прикарпаття” написала свій некролог або для чого громадським організаціям комунікаційна стратегія

У сучасному світі швидких комунікацій, мережування та потоку інформації громадським організаціям, як і будь-яким іншим об’єднанням, доводиться ретельно планувати не тільки діяльність, але й основні повідомлення до цільових груп. Кожна неурядова організація, яка дбає про свій розвиток, має чітку місію свого існування. І задля її досягнення працює над визначеними стратегічними та операційними цілями, на основі яких формується комунікаційна стратегія, зокрема.

Громадська організація “Молода Просвіта Прикарпаття” завдяки підтримці ІСАР “Єднання” та платформі з организацийного розвитку Marketplace протягом двох місяців разом із експертом з PR та комунікацій Мариною Говорухіною напрацювала комунікаційну стратегію.

“Спершу тренер запропонувала нам визначити стиль нашого бренду. Ми асоціювали себе з відчуттями “смаку”, “запаху”, “дотику” тощо. Потім описали вигляд нашої організації. Виявилося, що ми – це молода дівчина 25 років, яку звати Вікторія і вона є студенткою старших курсів”, – згадує тренінг Зоряна Захарчишин

Потім робота перейшла на позиціонування організації в громадському середовищі, визначення цільових груп, з якими є потреба налагоджувати діалог, опис кожної групи як окремої людини з її стилем життя, цінностями, соціальним статусом, мріями. Під кожного так званого стейкхолдера формували окреме ключове повідомлення – основне звернення, яке би мало допомогти зацікавити цільову групу.

IMG_9001

“Оскільки місією “Молодої Просвіти Прикарпаття” визначено, що ми є інструментом, який допомагає активним людям змінювати на краще життя в громадах, то перед нами стоїть завдання у постійному, всебічному розвитку організації та команди, аналізі найактуальніших проблем у громадах, пошуку локальних активістів та їх навчанні, формуванні з них відповідальних лідерів, а також супровід реалізації проектів «нових лідерів» на місцях та регулярний моніторинг результатів”, – зазначає голова організації Євгенія Бардяк.

IMG_8976

Зараз команда організації розпочала роботу над залученням нових членів, волонтерів, формуванням Правління та партнерських зв’язків з бізнесом, науковим середовищем, владними структурами, іншими громадськими об’єднаннями. Для клієнтів, а це переважно люди до 35 років, молоді просвітяни пропонують освіту нового формату, допомогу в кар’єрному зростанні та пошуку фінансування для реалізації власних ідей, менторський супровід, мережування з активними лідерами області, країни, світу.

“У нашому некролозі, який допомагає побачити “ідеальне” майбутнє, заради якого працює організація, ми зазначили, що створили алгоритм пошуку та розвитку активістів, напрацювали модель результативної роботи в громадах і що за нами сумують наші партнери з різних соціальних сфер, – описує одну із вправ тренінгу Тетяна Полюхович. – Для цього ми уже долаємо зневіру людей та мотивуємо своїм прикладом, аби реалізувати усе задумане”.

IMG_9023

Молода Просвіта Прикарпаття” запрошує інші громадські організації звертатися за консультаціями по напрацюванню комунікаційної стратегії та питаннях оргрозвитку, а потенційних зацікавлених сторін – до співпраці!


 

Останні публікації цього розділу:

Мережа правового розвитку — 2024: інновації інструментів доступу до правосуддя та відповідальне членство

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Хмельницькому

Український молодіжний фонд уклав Меморандум з ЮНІСЕФ

Покращення відчуття безпеки в громадах або Нові змісти «Правоспроможної громади»

У Києві презентували робочу групу, яка опікуватиметься цивільними заручниками, затриманими росією

Опитування щодо потреб та викликів серед ініціатив/організацій, що надають психологічну та юридичну допомогу