Молодь з України та Польщі займалися підготовкою спільної ініціативи, яка дозволить краще пізнати сусідню країну

У рамках проекту «Молоді лідери для змін в регіонах» представники об’єднаних територіальних громад з Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей, а також представники молодіжних рад ...

ml big strog
Молодь з України та Польщі займалися підготовкою спільної ініціативи, яка дозволить краще пізнати сусідню країну

У рамках проекту «Молоді лідери для змін в регіонах» представники об’єднаних територіальних громад з Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей, а також представники молодіжних рад дільниць міста Любліна займалися підготовкою спільної молодіжної ініціативи. Метою цієї ініціативи є поглиблення знань молоді про сусідні країни – Україну та Польщу.

 Завданням семінару, який проходив у місті Львові з 30 липня по 1 серпня 2018 року, було познайомити молодих людей з двох країн та обмінятися досвідом діяльності у їх громадах. На семінарі були присутні сформовані команди молодих лідерів з Новострілищанської, Дублянської ОТГ (Львівська область), Скалатської та Золотниківської ОТГ (Тернопільська область) та Старобогородчанської ОТГ (Івано-Франківська область), а також представники молодіжних рад міста Любліна (Польща). 

2ml peremoha

Тренерами заходу були Сильвія Цьолек (Sylwia Ciołek) – голова Фонду освітньої діяльності «КreAdukacja» та Евеліна Пизік (Ewelina Pyzik) – керівник проектів організації. Під час інтеграційної частини зустрічі тренерки зпланували роботу так, щоб учасники не лише представили себе та свої громади, а і почали самостійно вивчати українську та польську мови.

 Під час роботи у міжнародних групах поетапно викристалізовувалися ідеї спільної ініціативи, яка буде реалізовуватися 

3 ml lwодночасно в Україні та Польщі учасниками проекту. Координатори програми запропонували учасникам обдумати пропозиції назви спільної ініціативи. Учасники подали 22 пропозиції назв ініціативи, а пізніше, шляхом голосування, перемогла ідея учасниці проекту з міста Любліна Францески Нєдзвядек (Francesca Niedźwiadek) – «Od Wisły aż po Dnipro/Від Вісли до Дніпра». Ініціативою, що буде реалізовуватися в місті Любліні та в громадах учасницях проекту, стане квест. Завдання квесту будуть побудовані так, щоб її учасники могли дізнатися більше про сусідню країну – в Польщі про Україну, а в Україні про Польщу.

  Також учасники заходу мали можливість відвідати визначні історичні та культурні місця міста Львова. 

 Проект «Молоді лідери для змін в регіонах» реалізується ГО «Центр громадської адвокатури» (м.Львів), в рамках співпраці з Фондом освітньої діяльності «KReAdukacja» (Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja) (місто Люблін, Польща) та співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».7 ml lw

Координатор проекту в Україні – Ярослав Хауляк (Yaroslav Khaulyak) – магістр менеджменту організацій. Координатор проектів Громадської організації «Центр громадської адвокатури» з розвитку громадянського суспільства, регіонального та просторового розвитку громад.

Координатор проекту в Польщі – Евеліна Пизік (Ewelina Pyzik) – доктор соціології, з середовищем громадських організацій пов’язана від 2009 року. Веде тренінги та навчання для молоді за напрямками громадянської освіти та рівності, координує проекти. Координатор Молодіжної ради дільниці Вєнява у Любліні.

 


Тематика публікації:           

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії