Молодь впроваджуватиме ініціативи в громадах за досвідом польських колег з молодіжних рад дільниць Любліна

Фонд освітньої діяльності KReAdukacja (Польща) у співпраці з ГО «Центр громадської адвокатури» (Україна) реалізують міжнародний проект «Програма підтримки молодіжних лідерів», основною метою якого є ...

molod all
Молодь впроваджуватиме ініціативи в громадах за досвідом польських колег з молодіжних рад дільниць Любліна

Фонд освітньої діяльності KReAdukacja (Польща) у співпраці з ГО «Центр громадської адвокатури» (Україна) реалізують міжнародний проект «Програма підтримки молодіжних лідерів», основною метою якого є передача досвіду організації роботи Молодіжних рад дільниць міста Люблін (Польща) представникам молодіжних рад з  Новострілищанської, Золотниківської, Скалатської, Дублянської  та Старобогородчанської об’єднаних територіальних громад західного регіону України, а також підтримка їх діяльності.

23-26 липня 2019 р. у Львові проведено ряд навчально-координаційних заходів проекту. Так, 23-25 липня 2019 р. відбулося комплексне навчання для представників молодіжних рад громад, які були створені в 2018 році в рамках проекту «Молоді лідери для змін в регіоні».

molod all

 

У ході навчання учасникам передано інформацію у сфері громадської комунікації та промування діяльності молодіжних рад, що дозволить молоді використовувати методи ефективної комунікації з їх цільовою аудиторією. Молодь опановувала техніки мотивації, завдяки яким матимуть можливість підтримувати мотивацію, ефективно самоорганізовуватися та організовувати власну роботу. Проведено тренінги з роботи у групах, метою яких є якісна робота у групах молоді та краща інтеграція. Аанімація культури дозволить визначити кроки, необхідні для того, щоб працювати у визначеній групі над якісним представленням своїх культурних заходів у громаді.

 

Представники молодіжних рад кожної громади, на основі SWOT-аналізу, сформували та виписали Стратегії розвитку, які будуть представлені на засіданнях рад і впроваджуватимуть в подальшому.P_20190723_123929

Також, серед учасників організовано конкурс на суспільно-культурну ініціативу, яку реалізовуватимуть молодіжні ради за фінансової підтримки проекту.

- Завдяки підтримці суспільно-культуриних ініціатив представників молодіжних рад об’єднаних громад, які вони самі придумують, організовують та проводять, хочемо мотивувати їх та інших молодих людей кожної з громад до активної участі в житті своєї спільноти, розвивати громаду та розвиватися самим отримуючи новий цікавий досвід, – зазначив Ярослав Хауляк, координатор проекту в Україні, представник ГО «Центр громадської адвокатури».

P_20190725_151117Спільно з координаторами молодіжних рад громад 25-26 липня відбулися консультації, у ході яких учасники поділилися досвідом роботи молоді, їх участю та розподілом обовязків в молодіжних радах. Кожен поділився планами щодо подальшої діяльності та спільно сформовано план і рамки роботи з молоддю в громадах.

 

Проект «Програма підтримки молодіжних лідерів» реалізується Фондом освітньої діяльності «KReAdukacja» у партнерстві з ГО «Центр громадської адвокатури» та співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

В Чернігові презентували Громадський центр правосуддя

Об’єднання зусиль медиків, соціальних служб і НУО задля телехоспісної допомоги

Про конфлікти в громадах. Навчання на Одещині

Волинські надавачі правової допомоги посилюють спроможність захищати права біженців та шукачів притулку

Правоспроможна громада: забаганка чи необхідність?

Яка система прийому та контролю виконання звернень громадян створюється в Нижньодуванській громаді?