Мешканці Великокучурівської громади та молодь з числа ВПО визначили, що важливо зробити насамперед для розвитку громади

15 грудня у Великокучурівській СТГ представники й представниці місцевих мешканців, ОМС і молоді ВПО спільно визначили подальші кроки з покращення життя у громаді та розробили дорожню карту із ...

Великокучурівська громада та молодь ВПО
Мешканці Великокучурівської громади та молодь з числа ВПО визначили, що важливо зробити насамперед для розвитку громади

15 грудня у Великокучурівській СТГ представники й представниці місцевих мешканців, ОМС і молоді ВПО спільно визначили подальші кроки з покращення життя у громаді та розробили дорожню карту із залучення до цих процесів різної аудиторії. 

До робочої зустрічі долучилася й голова молодіжної ради Катерина Бойко, яка раніше брала участь в «Ідеатоні». Тому при розробці дорожніх карт акцент був на тому, чого дійсно хоче молодь, якими вона бачить механізми та інструменти залучення до прийняття рішень.

Зустріч відбулася у межах проєкту «Підтримка інтеграції молоді з числа ВПО», що втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо».

За словами Олени Матвійчук, керівниці проєкту, у Великокучурівській громаді дуже активна молодь і є Молодіжна рада. Тому під час зустрічі говорили про важливість оновлення складу Молодіжної ради, щоб до неї увійшли також представники й представниці від ВПО. 

Великокучурівська ТГ та молодіжна рада

Зокрема, щодо діяльності Молодіжної ради, то запланували виготовлення й поширення соціальних роликів, проведення спеціальних заходів та додавання у діяльність інтерактивних елементів комунікації.

Під час створення дорожньої карти молодь з числа ВПО також пропонувала сучасні рішення. Так, одна з пропозицій полягала у тому, щоб розробити інтерактивну онлайн-гру, у якій в оригінальній формі подати перелік інструментів громадської участі, які є зараз у Великокучурівській громаді, та поширити цю гру серед молоді. 

Багато ідей стосувалося нових шляхів поширення інформації у цікавішому форматі через Tik-Tok та Instagram. Адже, на думку учасників та учасниць, насамперед для розвитку громади важливо поширювати інформацію про доступні інструменти громадської участі.

Великокучурівська громада та молодіжна політика

Щодо інших кроків залучення громадськості до участі у процесах, то серед них визначили також організацію та надання консультацій від ОМС, а також підбір історій успіху та їх поширення.

«Наразі Великокучурівська громада має більшість інструментів громадської участі. Проте через певні обмеження, зокрема брак фінансування, частину з них неможливо реалізувати, – додає Олена Матвійчук. – Тому поширення інформації, комунікація й надання підтримки для тих, хто хотів би скористатися певним інструментом, дійсно зараз є пріоритетними для цієї громади».

 

Проєкт «Підтримка інтеграції молоді з числа ВПО» втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Фінал онлайн-програми UWE Hub 4.0: Час розпочати власну справу

ЮрШтаб запустив онлайн-платформу для отримання безкоштовної юридичної допомоги

На Харківщині оцінили збитки через втрати ґрунтів внаслідок війни

Триває набір на безкоштовні онлайн-групи підтримки

В Україні запустили безкоштовний онлайн-курс із фінансової грамотності

Перший ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 відбувся в Івано-Франківську