Мешканці Миколаївки створюють Стратегію розвитку своєї громади

Мешканці міста Миколаївка Слов’янського району Донецької області спільно з місцевою владою зібрали робочу групу, яка створює Стратегію розвитку для об’єднаної громади. Активісти вирішили власноруч ...

Додано:
doo.cvu

стратегія
Мешканці Миколаївки створюють Стратегію розвитку своєї громади

Мешканці міста Миколаївка Слов’янського району Донецької області спільно з місцевою владою зібрали робочу групу, яка створює Стратегію розвитку для об’єднаної громади. Активісти вирішили власноруч розвивати своє місто, ремонтувати інфраструктуру, ініціювати культурні зміни і все це – на кошти, залучені від інвесторів.

11 травня в Миколаївці відбулись збори робочої групи, яка займається створенням Стратегії соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади. На порядку денному постало питання визначення стану життя, який громадяни хочуть мати в недалекому майбутньому, а також формулювання спільного Бачення та Місії.

«Реформа не повинна гальмувати, ми не можемо чекати і держава має нас підтримати. Чекаємо не пізніше 2017 року проведення виборів і завершення інституційного оформлення об’єднаної громади. А Стратегія в нас вже буде у цьому році й з нею ми вийдемо до потенційних інвесторів і до державного Фонду регіонального розвитку з пропозиціями і конкретними проектами стосовно фінансування окремих напрямків розвитку наших територіальних громад», – поділився планами координатор робочої групи, заступник Миколаївського міського голови Сергій Захаров.

Наступним етапом роботи буде широке обговорення із населенням напрацювань робочої групи. Після чого, Стратегію затвердять у якості одного з найважливіших програмних документів діяльності міської влади, обраної на наступних виборах.

Миколаївка_ 11-05-2016_Стратегія розвитку громади (2)

Консультантами в питаннях написання таких документів виступили експерти Донецької обласної організації «Комітету виборців України» Валерій Кочуєв та Володимир Проскурнін. Співпраця відбувається в рамках проекту «Підтримка громадської кампанії по формуванню об’єднаних територіальних громад Донецької області».

«Вироблення Стратегії – не звичайна справа. Раніше люди тут й не замислювалися над цим, бо все, що стосувалося їхнього життя, «спускалося зверху». Наслідками такого патерналізму стали погані дороги, занедбана інженерна і соціальна інфраструктура, незадоволення населення станом надання комунальних і культурних послуг… Сьогодні заклик до реформування мешканці і місцева влада сприйняли як завдання і взялися за роботу. Сподіваюся, що бажання людей нарешті втіляться у життя», – зазначив Керівник напрямку «Розвиток місцевого самоврядування» Донецької обласної організації «Комітет виборців України» Валерій Кочуєв.

Підтримка Донецької області стала можливою в рамках проекту ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні». Він реалізується Інститутом громадянського суспільства у співпраці з Фондом Східна Європа.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Результати співпраці конкурсу "Честь Професії" та Комісії з журналістської етики

Мешканці Дніпра можуть долучитися до розробки передвиборчих програм кандидатів у депутати міськради

Підсумки проєкту «Ґендерна чутливість місцевих політик та правових практик щодо внутрішнього переміщення»

У Києві пройшов проміжний форум проєкту «Голос жінки має силу 2020»

На громади Миколаївщини очікують нові правила оренди комунального майна

Безкоштовний онлайн-ресурс для вирішення кримінальних справ у мирний спосіб

 • Dmitriy Azimov

  В
  Україні з’явився посібник «Сільське питне водопостачання – від ідеї до
  реалізації», розроблений україно-швейцарським проектом DESPRO в рамках
  проведення реформи з децентралізації влади:

  http://agropolit.com/blog/65-abetka-dlya-obyednanih-gromad

 • Татьяна Шкавро

  Таким може бути кожне село.
  І саме приклад мешканців села Лука Полтавської області, яксраво демонструє, “об’єднали зусилля, поліпшили власне життя”. Так само може зробити кожна громада, якщо скористається безкоштовною покроковою інструкцією як впровадити такий проект за моделлю DESPRO за посиланням udl.despro.org.ua ( Ресурс “Сільське питне водопостачання”. #СільськеПитнеВодопостачання #DESPRO https://www.youtube.com/watch?v=8KaGJAZn2x0