Літо можливостей: освітні програми для митців, викладачів, журналістів та майбутніх підприємців у Прикарпатті

Цього літа лови хвилю нових скілів, можливостей та досвіду разом зі СТАНом! Молодіжна організація СТАН розпочинає 4 багаторівневі освітні програми за напрямами “Мистецтво та культура”, ”Молодь та ...

Додано:
Ksenia Yanko

Anonsprogramy
Літо можливостей: освітні програми для митців, викладачів, журналістів та майбутніх підприємців у Прикарпатті

Цього літа лови хвилю нових скілів, можливостей та досвіду разом зі СТАНом! Молодіжна організація СТАН розпочинає 4 багаторівневі освітні програми за напрямами “Мистецтво та культура”, ”Молодь та освіта” “Медіа” й “Соціальне підприємництво”.

Для кого ці програми? Для прикарпатців, які займаються мистецтвом, працюють у сфері освіти, культури, медіа чи бізнесу, а також для студентів, які вивчають ці напрями. Попередній досвід важливий, проте не визначальний. Найголовніша умова — бути відкритим/відкритою до нового досвіду. Погоджуєшся?

Яку б освітню програму ти не обрав/обрала, вона допоможе визначити власні цілі й пріоритети. Ти усвідомиш поточний рівень своїх навичок, оволодієш новими інструментами, розвинеш лідерські якості й навчишся ефективно працювати в команді. І це ще не все! Наприкінці навчання на тебе чекає можливість реалізувати свій міні-проект спрямований на розвиток Івано-Франківська.

Кожна програма складатиметься з трьох триденних сесій, дві з яких проходитимуть влітку, а одна восени. Участь у програмі передбачає присутність на всіх її сесіях. По завершенню навчальних сесій відбудеться пітчинг міні-проектів, розроблених учасниками освітніх програм. Автори кращих проектів отримають кошти на їх реалізацію.

Деталі освітніх програм вже скоро будуть розміщені на сайті Молодіжної організації СТАН, та в наших соціальних мережах. Тож, слідкуйте за новинами СТАНу в Facebook та Instagram.

Заповнити форму на участь в одній з програм можна вже зараз за посиланням.

Освітні програми за напрямами “Мистецтво та культура”, ”Молодь та освіта” “Медіа” та “Соціальне підприємництво”  реалізує Молодіжна організація СТАН в межах проекту “Амбасадори розмаїття в Прикарпатті” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У Сумах відбувся «День кар’єри ЄС»

«Напівпрозорі» ради»: чому механізми, закріплені в НПА, не працюють на практиці

Відбулося обговорення рекомендацій щодо дій правоохоронців у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті

Громадські організації звернулися до голови ЦВК Тетяни Сліпачук

В Татарбунарському громадському центрі правосуддя пройшла зустріч із суддею Верховного суду

Прозорість та підзвітність закріплено у статуті Березанської ОТГ