Консультанти АМУ у Миколаєві провели онлайн-зустріч із громадами щодо вирішення нагальних кадрових питань

Про особливості прийому на роботу у виконавчих органів сільських чи селищних рад - місцевого врядування розповіли консультанти Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України. Аби ...

Додано:
at

mrvamu_200121
Консультанти АМУ у Миколаєві провели онлайн-зустріч із громадами щодо вирішення нагальних кадрових питань

Про особливості прийому на роботу у виконавчих органів сільських чи селищних рад – місцевого врядування розповіли консультанти Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України

Аби обговорити специфіку процесу прийому фахівців на роботу та поділитися досвідом, у онлайн-консультації взяли участь представники Костянтинівської сільської ради, Сухоєланецької сільської ради, Інгульської сільської ради, Мішково-Погорілівської сільської ради, Шевченківської сільської ради, Горохівської сільської ради, Новоодеської міської ради та Казанківської селищної ради. 

“Останнім часом ми отримували багато питань стосовно особливостей призначення на посади начальників та фахівців структурних підрозділів – профільних виконавчих органів, переважно у новосформованих громадах. В першу чергу йдеться про оголошення конкурсу, призначення керівників відділів (управлінь), а також спеціалістів які там працюватимуть. Це, зокрема, відділи охорони здоров’я, соціального захисту, освіти тощо”, - зазначають у Миколаївському РВ АМУ. 

Експерти Миколаївського відділення Асоціації міст підкреслюють, що у процесі призначення кадрів необхідно враховувати особливості нормативної бази – Закон “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеве самоврядування” тощо. Залежно від того, як в ОМС прописують відповідні положення, та які надають повноваження – по різному будуть правила прийому на роботу, в т.ч. і з проведенням конкурсу можуть різнитись. 

Учасникам онлайн-зустрічі розповіли, хто має проводити конкурси на посади до відділів-юридичних осіб; чим (якими нормативними актами) керуються при проведенні конкурсів; про затвердження штатних розписів залежно від організаційної структури у громадах.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Фінансова грамотність для дітей - відверта розмова про гроші

Обмеження журналістів на доступ до приміщення Одеських обладміністрації і облради оскаржено у суді

Школа щастя - як проєкт “Healthy Schools” формує психологічно комфортний простір у школах України

Ухвалення Законопроєкту №4254 «Про публічні консультації» важливе для розвитку демократії і народовладдя в Україні

Шкільна медіація на Чернігівщині: обмін досвідом та плани на майбутнє

Експерти та молодь обговорили проблеми громадянського суспільства та реформ