Історії людей, які змінюють Україну – в оновленій «Активізації» на Українському радіо та Радіо Культура

4 вересня стартувала оновлена програма «Активізація з Людмилою Тягнирядно» на Українському радіо та Радіо Культура, а також на телеканалах UA: Культура та UA: Крим.  Час прямого ефіру незмінний - ...

Додано:
ua-ur

DSC_3612 копія
Історії людей, які змінюють Україну – в оновленій «Активізації» на Українському радіо та Радіо Культура

4 вересня стартувала оновлена програма «Активізація з Людмилою Тягнирядно» на Українському радіо та Радіо Культура, а також на телеканалах UA: Культура та UA: Крим.  Час прямого ефіру незмінний – середа 16.10. 

У новому сезоні програми вектор розмови зміниться. За кожним вдалим проєктом, соціальною кампанією чи ініціативою стоять люди, які втілюють задум або мрію в реальність. Саме вони будуть у центрі ефіру. 

«Через історії звичайних людей ми показуватимемо зміни, які можна робити власноруч. Це може бути будь-що: від сортування сміття у школі чи створення ОСББ до масштабної кампанії по вивченню англійської мови чи боротьбі за права переселенців. Є багато активних людей, яких варто підштовхнути до дії. Чим більше стане пасіонаріїв, тим швидке Україна трансформується», – зазначила ведуча програми «Активізація», головна редакторка інтернет-проєктів Українського радіо Людмила Тягнирядно.

Змінотворці, новатори, активісти – це той прошарок суспільства, який готовий брати на себе відповідальність і робити зміни в країні вже зараз. Саме вони надихають та мотивують громадян брати активну участь у житті громади, міста та країни.

1_2

Слухайте щосереди о 16.10 оновлену програму «Активізація з Людмилою Тягнирядно» на Українському радіо та Радіо Культура, а також на телеканалах UA: Культура та UA: Крим.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Підключення громадської організації до СЕВ ОВВ

Життя без фільтрів. Долучайтесь до активностей

З'явилося друге видання “Довідника для роботи з молоддю у громадах”

Проекти з 17 країн змагаються у конкурсі ідей соціального підприємництва. Підтримайте учасників з України!

У Львові відбувся тренінг з медіаграмотності

На Interpipe TechFest 2019 покажуть машину Голдберга з предметів побуту