Хвилю молодіжних ініціатив та системних рішень запущено: підсумки 10 шкіл місцевого розвитку програми “Молодь змінить Україну”

Завершився навчальний етап програми “Молодь змінить Україну – 2019” Фонду родини Богдана Гаврилишина, заснованої всесвітньо відомим економістом та візіонером Богданом Гаврилишиним у 2012 році. ...

Додано:
Marianna Yeleyko

МЗУ
Хвилю молодіжних ініціатив та системних рішень запущено: підсумки 10 шкіл місцевого розвитку програми “Молодь змінить Україну”

Завершився навчальний етап програми “Молодь змінить Україну – 2019” Фонду родини Богдана Гаврилишина, заснованої всесвітньо відомим економістом та візіонером Богданом Гаврилишиним у 2012 році. Випускники програми працюють у Верховній Раді, міністерствах, інших державних установах на національному та місцевому рівнях, керують соціальними проектами, є громадськими активістами або розвивають власний бізнес.

“Молодь змінить Україну-2019″ – це 343 учасника, з яких 55% громадських активістів, 30% представників місцевого управління, 7,5% соціальних підприємців та 7,5% представників медіа; 190 представлених проектів місцевого розвитку; 4 навчальні модулі у кожній з 10 локальних шкіл програми; 137 залучених експертів; 35 годин лекцій зустрічей, нетворкінгу у розрахунку на кожного учасника.

Півтора місяці шкіл місцевого розвитку, які відбулися у Білій Церкві, Дніпрі, Івано-Франківську, Житомирі, Луцьку, Одесі, Слов’янську, Умані, Харкові та Чернівцях, пролетіли дуже швидко. Навчання практикам комунікації з бізнесом та владою, медійної грамотності, проектного менеджменту, маркетингу, креативності у підходах до місцевого розвитку, мистецтву публічних презентацій  вже дуже скоро проявиться у нових реалізованих ініціативах в різних куточках України. 

Значна частина молодіжних проектів орієнтована на забезпечення різних потреб молоді в регіонах. Найбільш поширені ініціативи від учасників програми “Молодь змінить Україну” по містах у 2019 році: Харків – соціальні проекти; Дніпро, Чернівці та Луцьк – у більшості освітні проекти; Умань – туризм й інклюзія; Біла Церква – соціальні і екологічні проекти; Слов’янськ – розвиток міст та громад, освіта; Івано-Франківськ – створення просторів для спілкування громада-бізнес-влада; Одеса – неформальна освіта та робота з молоддю; Житомир – освітні, соціальні проекти та проекти, спрямовані на розвиток бізнесу.

МЗУ_Біла Церква

Молодь змінює Україну у Білій Церкві

МЗУ_Луцьк

Молодь змінює Україну у Луцьку

МЗУ_Івано Франківськ

Молодь змінює Україну в Івано-Франківську

МЗУ_Умань

Молодь змінює Україну в Умані

МЗУ_Житомир

Молодь змінює Україну у Житомирі

МЗУ_Дніпро

Молодь змінює Україну у Дніпрі

МЗУ_Словянськ

Молодь змінює Україну у Слов’янську

МЗУ_Чернівці

Молодь змінює Україну у Чернівцях

МЗУ_Одеса

Молодь змінює Україну в Одесі

МЗУ_Харків

Молодь змінює Україну у Харкові


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

На Харківщині діти-сироти та батьки-вихователі потребують проєктів з неформальної освіти

Зміцнюємо голос громад Донеччини: спільна мета для відновлення

Комунальне підприємство ухиляється від обліку дерев: громадська організація подала до суду

Молодь Світловодська готує масштабний фест у місті

Команда Let`s do it Ukraine відвідала Південь в рамках проєкту з подолання наслідків повені

Гуманітарні місії на Півдні тривають: волонтери додатково роздадуть 1000 обідів “Добра кухня”