Громадське обговорення щодо плану заходів на 2018 рік з реалізації Нацстратегії сприяння розвитку громадянського суспільства

Розпочато громадське обговорення проекту  розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського ...

Why choose us_
Громадське обговорення щодо плану заходів на 2018 рік з реалізації Нацстратегії сприяння розвитку громадянського суспільства

Розпочато громадське обговорення проекту  розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки» І, як стверджують урядовці, вперше українські неурядові організації будуть визнані виконавцями Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства.

Метою проекту акта є підвищення ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, впровадження реформ на підтримку ініціативи громадськості, а також налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин органів державної влади, органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства, передусім з питань забезпечення прав і свобод людини і громадянина.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою протягом 15 календарних днів на адресу: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, (03150, м. Київ, вул. В. Житомирська,) 9, тел. 590-47-93,   [email protected]

14 листопада Мінрегіоном спільно з Українським незалежним центром політичних досліджень був проведений круглий стіл на тему «Обговорення громадських пропозицій до урядового плану заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2018 рік». Захід відбувся за участю представників інститутів громадянського суспільства, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні, ПРООН в Україні.

Учасники засідання обговорили пропозиції до проекту плану заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки.

Зокрема пропонувалося передбачити у плані заходи, що стосуються діяльності громадських та благодійних організацій, громадянської освіти населення, надання на конкурсних засадах фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства, їх залучення до надання соціальних послуг тощо. 

 З інформацією про стан виконання плану заходів на 2017 рік щодо реалізації зазначеної Стратегії можна ознайомитися за посиланням http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/news/article/show/3491.

 

Джерело: Мінрегіон та civic.kmu.gov.ua

 

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Курс на успіх: освітні експеременти в Поромівській ОТГ

“Мені сказали не приходити сюди в кедах”: як у Києві відбулася антивиставка “Освітня барикада”

Барометр свободи слова за січень 2019 року

Більше половини українців зважатимуть на проєвропейськість кандидата у президенти – соцопитування

Заява ОПОРИ з питань попередження провокацій та тиску на її спостерігачів на виборах

Як кримчанам (і не тільки) проголосувати на виборах? Експлейнер для всіх