Голосуй безпечно: “ГРУПА ВПЛИВУ” запустила інформаційну кампанію для міст у “червоній” карантинній зоні

Виклик цьогорічних виборів – не лише свідомо і відповідально віддати голос на користь майбутніх представників місцевого самоврядування, але й зробити процес волевиявлення максимально безпечним. ...

Додано:
Rcentre 2.0

pic_983
Голосуй безпечно: “ГРУПА ВПЛИВУ” запустила інформаційну кампанію для міст у “червоній” карантинній зоні

Виклик цьогорічних виборів – не лише свідомо і відповідально віддати голос на користь майбутніх представників місцевого самоврядування, але й зробити процес волевиявлення максимально безпечним. Напередодні виборів зросла кількість міст, які віднесені до в “червоної” карантинної зони з огляду на погіршення епідеміологічної ситуації.

“Спочатку ми планували інформаційну кампанію у 17 містах, де рівень захворюваності був найвищим. Важливо нагадати людям про базові засоби безпеки – маску, антисептик, власну ручку в кишені, за можливості не брати дітей на виборчу дільницю. Для цього ми підготували відеоролик та матеріали для публікації у друкованих ЗМІ – попри те, що цифровий простір розвивається, чимало людей отримують інформації з паперових газет та телебачення. Нам було важливо зробити інформацію доступною для максимальної кількості громадян, тому, готуючи макети, ми також консультувалися щодо найкращої їх подачі для людей з порушенням здоров’я. До того ж, епідситуація стрімко почала погіршуватися і ми вирішили розширити покриття нашої інформаційної кампанії. Наша основна мета – нагадати про речі, що рятують життя і доступні кожному”, – коментує виконавча директорка Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ” Тетяна Дурнєва.

Нагадаємо, з 19 жовтня до “червоної” зони потрапило 8 обласних центрів. Столиця поки тримається в “помаранчевій” зоні.

Соціальну рекламу ми підготували і розмістили на центральних телеканалах та в місцевій пресі завдяки підтримці Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги (UK aid) від уряду Великої Британії.

Відео “Голосуй відповідально” з перекладом українською жестовою мовою можна проглянути на Youtube-каналі Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ”.

Як заповнити виборчий бюлетень та які протиемпідемічні правила під час виборів – тут.

Дотримуйтесь цих простих правил і обирайте місцеву владу навіть у часи пандемії.

Ця ініціатива реалізується громадською організацією «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги (UK aid) від уряду Великої Британії. Будь-які думки, викладені у цій публікації, належать автору і не обов’язково відображають погляди USAID, урядів США, Канади або Великої Британії.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Сергій Карелін про Електронні інструменти в територіальних громадах

Прототип космічного супутника та винахід 22-річного студента, який дозволяє рухатися людям з інвалідністю, на виставці Future of Work

Як створювати якісні й цікаві телепроєкти? Добірка навчальних програм від Академії суспільного мовлення

Розпочалася розробка веломаршруту об’єктами культурної спадщини Парафіївської ОТГ «Від парку до парку»

Що не так зі вступною кампанією 2021 – погляд КримSOS

Підтримка молоді з ТОТ: програма СИЛА розповідає про деталі вступу в українські ВНЗ