Гендерний клуб Дніпро провів підсумковий круглий стіл в рамках проекту Мир у цифровий час

Захід відбувся у креативному просторі Campus Event Hall.Нагадаємо, участь у проекті Мир цифровий час взяли студенти вищих навчальних закладів з Дніпра та області. Для них Гендерний клуб Дніпро та ...

10-12-21_Мир у цифровий час-
Гендерний клуб Дніпро провів підсумковий круглий стіл в рамках проекту Мир у цифровий час

Захід відбувся у креативному просторі Campus Event Hall.

Нагадаємо, участь у проекті Мир цифровий час взяли студенти вищих навчальних закладів з Дніпра та області. Для них Гендерний клуб Дніпро та наші досвідчені тренери проводили навчання щодо ведення блогів, створення контенту для соціальних мереж, знайомили молодь з основними правилами роботи в соцмережах, викладали етичні аспекти роботи блогера.

В рамках реалізації проекту акцент було зроблено на просуванні ідей миротворчості, взаєморозуміння та толерантності у сучасному українському суспільстві, в першу чергу – у молодіжному середовищі.

За час роботи учасники проекту Мир у цифровий час з Дніпра та області створили понад 200 блогів актуальної тематики на порталі проекту. Такі підсумки зазначили під час круглого столу, у якому взяли участь в т.ч. амбасадори проекту та та молоді блогери.

Молоді люди зазначали, що під час проекту набули корисних знань та важливих навичок. У майбутньому це дозволить їм розвивати свої здібності в якості блогерів та ставати лідерами думок у молодіжному середовищі.

Проект Мир у цифровой час впроваджується Гендерним клубом Дніпро у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Психологічна підтримка населення: безкоштовна гаряча лінія

Як повномасштабна війна РФ проти України змінила життя кримчан — думки влади та правозахисників

Діти-переселенці можуть отримати допомогу від держави

У Запоріжжі волонтери запустили “гарячу лінію” допомоги людям під час війни

Кампанію електронного декларування доходів у 2022 році продовжено

П'ять порад від УВС: як ефективно спланувати роботу з волонтерами під час війни