Галицинівська сільска громада – новий партнер ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» у сфері туризму та культурної спадщини

24 листопада 2020 року підписано Меморандум про партнерство та співпрацю між  ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» (ГО ФРММ) та Галицинівською сільською радою з метою розвитку креативного туризму на ...

Додано:
frgn

Галицинівська
Галицинівська сільска громада – новий партнер ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» у сфері туризму та культурної спадщини

24 листопада 2020 року підписано Меморандум про партнерство та співпрацю між  ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» (ГО ФРММ) та Галицинівською сільською радою з метою розвитку креативного туризму на основі спадщини та культури. Документ передбачає консолідацію зусиль з метою сталого розвитку територій, розвитку інноваційних транскордонних креативних пропозицій у сфері туризму та культурної спадщини. 

Підписали Меморандум директор ГО ФРММ Михайло Золотухін та Галицинівський сільський голова Іван Назар. 

Так Галицинівська сільська громада приєдналась до дворічного Грузино – Україно — Болгарського проєкту «Туризм, спадщина і творчість» («Tourism, Heritage and Creativity»( далі THC), що  реалізується ГО ФРММ за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Європейського Союзу ( Subsidy Contract No. BSB 1130).

Нагадаємо, що подібні  меморандуми нещодавно підписано з: 

  • Миколаївською міською радою (підписав Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич). Реліз http://frgn.mk.ua/?p=11900;
  • Березанською селищною радою (підписав Березанський селищний голова Валерій Хоміцький). Реліз http://frgn.mk.ua/?p=11937;
  • Вознесенською міською радою (підписав Вознесенський міський голова Євгеній Величко). Реліз http://frgn.mk.ua/?p=11946#more-1194  

Галицинівський сільський голова Іван Назар зазначив:

«Нещодавно ми ухвалили рішення «Про затвердження Дорожньої карти розвитку спроможності Галицинівської сільської ради на 2020-2021 роки». Цей документ покликаний сприяти підвищенню конкурентоспроможності, інвестиційної привабливості, підвищенню якості життя в громаді через ефективне використання ресурсів та реалізацію спільних  інтересів влади, громади та бізнесу.

Маємо надію, що підписаний з ФРММ Меморандум стане додатковим інструментом до Дорожньої карти розвитку спроможності громади й дасть змогу  мешканцям громади взяти участь у цікавому міжнародному проєкті та виявити свою творчість та підприємливість у використанні  місцевих активів».

У свою чергу директор ФРММ Михайло Золотухін наголосив:

«ГО «ФРММ» як партнер проєкту від України розуміє унікальність та важливість проєкту «Туризм, спадщина та творчість» для міста Миколаєва та регіону. Адже за умови кризи у туристичній та культурній сферах, пов’язаних з пандемією COVID2019, ФРММ залучив у місцевий розвиток 6 млн. грн.!  

У рамках проєкту місцеві активісти, гравці туристичного ринку та посадовці за нашою навчальною, грантовою та коуч- допомогою сформують основу Грузино – Україно — Болгарського туристичного маршруту. Участь у проєкті ТНС сприятиме створенню нових робочих місць у громадах. Разом буде зроблено реальний крок до спроможних, гармонійних місцевих громад, що привабливі для інвесторів і туристів…» 

На думку заступниці сільського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Юлії Болгак  

«…взаємовигідне партнерство сторін Меморандуму пожвавить не тільки  креативність мешканців Галицинівської громади у ставленні до свого культурного надбання, а й стане додатковим стимулюючим фактором для залучення інвестицій до бюджету громади».

Common borders. Common solutions.

Запрошуємо місцеві громади Миколаївщини долучитися до партнерства у проєкті «Туризм, спадщина і творчість». Адже співпраця та єднання громад  є запорукою сталого розвитку Миколаївщини! 

 Громадська організація «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Європейського Союзу в рамках Joint Operational Programme  Black Sea Basin 2014-2020 (Subsidy Contract No. BSB 1130) реалізує в Україні Грузино-Україно-Болгарський транскордонний проєкт «Туризм, спадщина і творчість» («Tourism, Heritage and Creativity»(THC). Болгарський партнер проєкту — European Institute for Cultural Tourism EUREKA, Dobrich (BG).

Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

(0512) 47 38 79


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Триває опитування серед молоді Харківської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей

У Голобській громаді триває робота над змінами до Стратегії розвитку

Опитування: тенденції розвитку ОГС у 2020 році

Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію

Способи захисту прав на земельні ділянки

Зміни до порядку призначення житлової субсидії у 2021 році