Greencubator запустив власну освітню платформу для “зелених” підприємців та оголосив перший набір студентів

В Україні запрацювала перша освітня платформа для еко-стартапів Greencubator.Academy, де безкоштовно навчатимуть, як створити та запустити власний дружній до довкілля бізнес. Набір перших студентів ...

GA_Fb_start
Greencubator запустив власну освітню платформу для “зелених” підприємців та оголосив перший набір студентів

В Україні запрацювала перша освітня платформа для еко-стартапів Greencubator.Academy, де безкоштовно навчатимуть, як створити та запустити власний дружній до довкілля бізнес. Набір перших студентів уже відкрився та триватиме до 12 грудня 2021 року.

Основна задача платформи — забезпечити українським кліматичним інноваторам доступ до якісної бізнес-освіти українською мовою та допомогти зробити перший крок у реальний бізнес. На платформі передбачено кілька навчальних курсів, що охоплять “зелених” підприємців, громади, малі та середні корпорації.

Наразі на Greencubator.Academy вже доступна реєстрація на навчальний курс для “зелених” стартапів. Він розрахований на  еко-активістів та еко-інноваторів, які мають власну “зелену” ідею та мріють зробити її прибутковим бізнесом. 

Курс складається із відкритою та закритої частини. Відкрита частина доступна для всіх. У ній йтиметься про прогрес як результат розв’язання проблеми, ролі засновників, сегментацію ринку та вибір свого стартового сегмента, а також про угоду, тобто  ціннісну пропозицію, яку стартап формує для клієнта. 

Закрита частина курсу буде доступна тільки тим студентам, які пройшли відкриту частину та успішно  виконали ряд домашніх завдань. Вона охоплюватиме такі теми як бізнес припущення, дослідження свого клієнта, lean canva, а також огляд теорії робіт.

Наприкінці курсу студенти не отримають серифікатів чи дипломів про успішне навчання. Натомість вони матимуть реалістичний бізнес-план, з яким вже можна розпочинати своє “зелене” підприємництво. А щоб підсилити спроможність студентів , в рамках курсу відбудеться ряд закритих заходів, покликаних познайомити майбутніх стартаперів з існуючими практиками ведення “зеленого” бізнесу, досвідом вже реалізованих стартапів та з потенційними інвесторами.

Дізнатися більше та зареєструватися на перший навчальний курс можна за посиланням: https://greencubator.academy/ 

***

Greencubator.Academy стала можливою за підтримки Green for Growth Fund  при фінансовому сприянні Європейського Союзу в рамках Ініціативи EU4Energy. Зміст є виключною відповідальністю Greencubator і жодним чином не може відображати офіційну думку Європейського Союзу.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Клуб 2.0 чи творчий простір: створення у громаді Центру культурних послуг

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути: оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради