Форум на Сумщині об’єднав найкращих представників меблевого бізнесу, сфери дизайну та розробки інтер’єру

25-26 жовтня 2019 р. в Сумах вперше відбувся форум-виставка "Меблі.Інтер'єр. Дизайн", який зібрав учасників і спікерів з п'яти міст України: Києва, Львова, Одеси, Запоріжжя та Харкова.Розпочали захід ...

Додано:
BSC Sumy

IMG_9140
Форум на Сумщині об’єднав найкращих представників меблевого бізнесу, сфери дизайну та розробки інтер’єру

25-26 жовтня 2019 р. в Сумах вперше відбувся форум-виставка “Меблі.Інтер’єр. Дизайн”, який зібрав учасників і спікерів з п’яти міст України: Києва, Львова, Одеси, Запоріжжя та Харкова.

Розпочали захід з виставки та панельних дискусій. Говорили про ощадливе виробництво, дизайн, організацію роботи з дилерами, про якість і як продавати дорогий продукт, про роботу з персоналом та роль Української Асоціації Меблевиків у розвитку меблевого ринку України. 

IMG_9042

Віталій ІВАХОВ із Запоріжжя, засновник компаній “Іспанський дім”, меблевого виробництва “100% Інтер’єр” говорить: «Це – можливість поспілкуватися з меблевиками, бо я вірю в успіх, навіть прорив української меблевої галузі на експортний ринок. Сьогодні така ситуація, що для України є певне місце в світовій економіці, для виробників якісних меблів”.

IMG_9089

IMG_9140

Під час перерв учасники могли ознайомитися з експозицією виставки, яка знаходилась на першому поверсі Конгрес-центру СумДУ і працювала 2 дні.

IMG_3783

IMG_9073

Власник меблевого бізнесу Mr. Meblev Дмитро СОЛОМКА розповідає: «Ми виготовляємо двері, сходи, корпусні меблі, такі як кухні, ліжка, вітальні, спальні. У лютому буде 15 років, як ми займаємося цим видом діяльності».

IMG_9114

Учасники заходу – це переважно виробники меблів та дизайнери інтер’єру, говорить організатор форуму Тарас САВЧЕНКО, керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу м.Суми,:

IMG_9195

IMG_9229

«Хотіли досягти трьох ключових цілей. По-перше, познайомити меблевиків Сумщини з новітніми технологіями, ідеями і трендами в сфері меблевого бізнесу, в сфері дизайну, розробки інтер’єру. По-друге, хотіли організувати виставку. Вона пройшла успішно. Хотіли показати найкращих виробників Сумщини саме в сфері меблевого бізнесу, у сфері дизайну. І третє – консолідувати представників меблевого бізнесу, організувати їх», – розповідає він.

IMG_9258

Організатор форуму: Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

IMG_9280

Оглядове відео форуму-виставки “Меблі. Інтер’єр. Дизайн” у м.Суми, 25-26.10.2019

Фотозвіт заходу: https://u.to/UuK9Fg 

Контакти організаторів:
https://www.fb.com/business.support.centre.sumy/
http://www.bisc.org.ua
(050) 407 33 54, [email protected]


Тематика публікації:           

Останні публікації цього розділу:

Професійна правова консультація – за допомогою зручного онлайн-сервісу

46% журналісток і 22% журналістів відчули збільшення навантаження внаслідок роботи з дому – дослідження ІМІ

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ

Дистанційна робота: що змінилося у трудовому законодавстві

Миколаївські місцеві посадовці почули коаліцію #ГромадськаПрефектура!

Онлайн коучингова підтримка на умовах pro-bono