Фонд Родини Богдана Гаврилишина та Український інститут книги – на ярмарку грантів у сфері культури

Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури вже завтра, тож розповідаємо про двох грантодавців, які розкажуть про свої можливості для українських заявників –  Фонд Родини Богдана Гаврилишина ...

Креативна Європа
Фонд Родини Богдана Гаврилишина та Український інститут книги – на ярмарку грантів у сфері культури

Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури вже завтра, тож розповідаємо про двох грантодавців, які розкажуть про свої можливості для українських заявників –  Фонд Родини Богдана Гаврилишина та Український інститут книги.

Фонд родини Богдана Гаврилишина було створено дружиною та дітьми відомого українця, знаного економіста та футуролога, громадського діяча та мецената, незмінного патріота України Богдана Дмитровича Гаврилишина для того, щоб продовжувати справу великого українця – сприяти розвитку України та її перетворенню на ефективну європейську державу. Заснований на таких цінностях, як відповідальність, співпраця та професіоналізм, з вірою у високий потенціал України, фонд розробляє та реалізовує програми для української молоді, яка є рушієм позитивних змін в країні.

Програми фонду розсувають кордони, інтегрують успішний європейський та світовий досвід, об’єднують лідерів думок, змушують системно мислити, змінюють імідж України в світі та формують екосистему для пришвидшення позитивних змін.

Місія Фонду: підтримка молодих змінотворців задля сталого розвитку ціннісно-орієнтованої України.

Вікторія Климчук-Длугач — проєктна менеджерка та координаторка програм “Молодь змінить Україну” та “Креативна молодь змінить Україну” Фонду. Як і Богдан Гаврилишин, Вікторія вірить, що активна молодь – головний рушій позитивних змін в Україні.

????????

На Ярмарку Вікторія буде розповідати про можливості для молоді від Фонду та те, як у його програмах поєднуються соціальна активність, культура та креативність.

А також на Ярмарку буде керівниця аналітичного відділу Українського інституту книги Ірина Батуревич, яка розкаже про грантові можливості Українського інституту книги.

Копия Батуревич

Серед грантових програм у сфері культури УІК має програму підтримки перекладів Translate Ukraine.

Український інститут книги — державна установа при Міністерстві культури та інформаційної політики України, покликана провадити промоцію читання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном.

Фейсбук-подія.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Результати дослідження впливу COVID-19 на українські підприємства. Підсумки обговорення

Реакція громадянського суспільства України щодо ситуації в Білорусі

«Від участі до дії»: у Дружківці стартував унікальний проєкт

Ток-шоу #SimpleSE: правда від соціальних підприємців

В Україні розпочав роботу оновлений ЄДР

Результати моніторингу цифрових прав в Україні за липень 2020 року