Дітлахи пишуть листи-мрії на інклюзивний табір «Буковинська мрія 2020»

Аби цього літа 1500 дітей-сиріт круто відпочили, БФ «Я майбутнє України» вже активно працює. Ви вже здогадалися, що мова про Буковинську мрію 2020. І тепер ми шукаємо МЕЦЕНАТІВ для фестивалю.Півтори ...

Додано:
Anastasiabulbuk

путівка
Дітлахи пишуть листи-мрії на інклюзивний табір «Буковинська мрія 2020»

Аби цього літа 1500 дітей-сиріт круто відпочили, БФ «Я майбутнє України» вже активно працює. Ви вже здогадалися, що мова про Буковинську мрію 2020. І тепер ми шукаємо МЕЦЕНАТІВ для фестивалю.

Півтори тисячі дітей зберуться в ГТК «Мигово», аби відпочити, втілити свої мрії, набратися знань та досвіду, і, може, змінити власне життя. Всеукраїнський благодійний фестиваль “Буковинська мрія” вже 12 років втілює мрії дітей з дитячих притулків, дітей, позбавлених батьківської опіки, дітей-сиріт, дітей з інвалідністю та безпритульних дітей, котрі разом із мамами проживають у кризових центрах. Дітлахи пишуть листи-мрії, де описують свої найпотаємніші бажання, а дорослі можуть стати добрими чарівниками та втілити ці мрії.

А також на фестивалі дітей чекають цікаві зустрічі, різноманітні виступи, ігри, смаколики, воркшопи та майстер-класи – справжнє казкове свято!

Та, на жаль, усі ми дорослі знаємо – казка не з’являється з нічого. Вона потребує величезної кількості роботи та ресурсів. Тому, якщо ви можете допомогти нам створити незабутні спогади для дітей, то долучайтесь вже зараз! 

Отож, шукаємо чарівників для дітей із інтернатів України та дітей, що разом із мамами є безпритульними і проживають у кризових центрах!

Неймовірний інклюзивний табір розвитку для дітей «Буковинська мрія 2020» оголошує про старт прийому заявок від усіх бажаючих чарівників.

87263202_2762880670433414_5016356947998277632_n

Переходьте на сайт http://www.mriya.cv.ua/putivky/, обирайте маленького мрійника, для якого саме ви станете чарівником. Цього року вартість проживання, харчування, транспортування та медичного забезпечення дитини становить 5000 гривень. Реєструйтеся на сайті чарівників! Якщо нам усе вдасться, то 180 дітей будуть дуже щасливими, і можливо саме Ви зміните їх життя, бо у нашому таборі розвитку, діти часто вперше замислюються про своє майбутнє, освіту, таланти та можливості які відкриває нам сучасний світ. Тема цьогорічного фестивалю: книги, серцем табору буде цікавенна сучасна бібліотека!

Також кожна дитина вже написала листа про свою мрію. Мрії теж на сайті у розділі «Листи» http://www.mriya.cv.ua/lysty/#originalu-listiv.

Ваш подарунок( путівка) – можливість покинути стіни інтернату і відриватися на повну, безліч коучів, тренінгів, активностей, виступи зіркових гостей, можливість кожній дитині висловитися і бути почутими, а ще шматочок дитинства і безтурботності,  все це Буковинська мрія… табір стартує 30 травня. 
Давайте разом змінимо чиєсь дитинство!

Детальніше про проєкт:
http://www.mriya.cv.ua/


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

До 6 річниці звільнення Слов’янська - правозахисники розповіли про злочини під час окупації міста

Дослідження «Соціальне підприємництво в Україні через гендерну призму: Виклики та перспективи»

Як організаціям податися на конкурс ЄС — поради Тетяни Шульги

112 випадків порушень свободи слова зафіксовано в Україні за перше півріччя 2020 року – ІМІ

5 років судовим трансляціям технічними засобами судів

Початок реалізації Дорожніх карт реформ на Харківщині