ЄС та Фонд Східна Європа розпочинають проєкт для допомоги громадянському суспільству у протидії наслідкам COVID-19

Пандемія COVID-19 змусила багато громадських організацій призупинити заплановані заходи або перейти на дистанційний режим роботи. Фонд Східна Європа за підтримки Європейського Союзу розпочинає новий ...

ковід офіс онлайн вебінар тренінг подія
ЄС та Фонд Східна Європа розпочинають проєкт для допомоги громадянському суспільству у протидії наслідкам COVID-19

Пандемія COVID-19 змусила багато громадських організацій призупинити заплановані заходи або перейти на дистанційний режим роботи. Фонд Східна Європа за підтримки Європейського Союзу розпочинає новий проєкт «3D: Розвиток попри перешкоди» («3D: Development Despite Disruption»). Він покликаний допомогти громадським організаціям адаптуватися до нових реалій, використовуючи громадські технології (civic tech) – цифрові інструменти, що спрощують комунікацію між державою і громадськістю та залучають громадян до вирішення актуальних проблем місцевого чи національного значення.

«Коронавірусна криза обмежила частину можливостей громадських організацій брати активну участь у процесі демократизації в Україні, водночас відкривши перед ними нові горизонти. ЄС адаптував свою програму підтримки до викликів сьогодення. Важливість громадських технологій як головного двигуна участі — це урок, який ми вивчили за останні вісім місяців. Ми запустили 3D проєкт, щоб допомогти громадському сектору стати центром розвитку технологій попри перешкоди», — повідомила Сінзіана Пояна, керівниця програми з питань підтримки громадянського суспільства Представництва ЄС в Україні.

Завдяки проєкту вже наступного року 20 місцевих ініціатив отримають грантову підтримку на широке впровадження громадських технологій. Для 40 представників партнерських організацій Фонд готує програму коучингу з лідерства, програму акселерації та два інтерактивні онлайн-курси про відкриті дані та дизайн-мислення. Усі ці можливості допоможуть громадським організаціям підвищити ефективність їхньої діяльності та покращити діалог як всередині спільнот, так і з владою.

«Зараз громадські організації мусять навчитися працювати дистанційно, але при цьому не втрачати зв’язок та єдність. Ми поділимось з ними інструментами, які відкриють перед ними нові горизонти», – зазначив президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

Більше про можливості ЗD проєкту ви зможете дізнатися під час інформаційної онлайн-зустрічі 26 листопада о 15:00. Будь ласка, заповніть реєстраційну форму, щоб долучитися до заходу.

 

Довідкова інформація:

Проєкт «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому» виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу та спрямований на посилення українського громадянського суспільства для протидії наслідкам COVID-19. Проєкт триває з жовтня 2020 року по квітень 2022 року.

 

Джерело: Фонд Східна Європа.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Триває опитування серед молоді Харківської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей

У Голобській громаді триває робота над змінами до Стратегії розвитку

Опитування: тенденції розвитку ОГС у 2020 році

Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію

Способи захисту прав на земельні ділянки

Зміни до порядку призначення житлової субсидії у 2021 році