ЄС підтримує, а Міносвіти впроваджує: гранти Еразмус+, результати та вплив за 2014-2019 роки

У вівторок, 17 грудня 2019 року, Міністерство освіти і науки України спільно із Представництвом Європейського Союзу в Україні та Національним Еразмус+ офісом в Україні (проект ЄС) провели ...

Еразмус
ЄС підтримує, а Міносвіти впроваджує: гранти Еразмус+, результати та вплив за 2014-2019 роки

У вівторок, 17 грудня 2019 року, Міністерство освіти і науки України спільно із Представництвом Європейського Союзу в Україні та Національним Еразмус+ офісом в Україні (проект ЄС) провели прес-конференцію щодо можливостей та результатів реалізації грантової Програми ЄС Еразмус+ як одного з головних інструментів підтримки ЄС у реформуванні освіти в Україні.

«Освіта відіграє ключову роль в управлінні змінами та побудові стійких, цілісних та справедливих суспільств. Програма Еразмус+ є головним інструментом ЄС для підтримки освітнього сектору, сприяння освітніх реформ, посилення інтернаціоналізації, підвищення рівня працевлаштування, розвитку компетентностей і просування інновацій», – підкреслив Матті Маасікас, Посол Європейського Союзу, Голова Представництва ЄС в Україні.

«Сьогодні ми підбиваємо підсумки програми Еразмус+ за 2014-19 роки. Будь-хто, хоч приблизно знайомий з програмою Еразмус+, скаже вам, що це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., яка підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи та мобільність у сфері вищої освіти, професійної підготовки, молоді та спорту.  Її бюджет на 2014-2020 рр. – 14,7 млрд. євро.  Але для мене передусім Еразмус+ – це про людей та можливості, що змінюють життя студентів, викладачів, університетів та нашої країни загалом», – наголосила Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України.

Світлана Шитікова, координатор проекту ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні» окреслила індивідуальні та організаційні можливості Програми, відкриті для українців, переваги додаткового фінансування на конкурс 2020 р., а також можливості нової вдосконаленої Програми Еразмус на 2021-2027 рр.            


Довідкова інформаціяПрограма Еразмус+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи та мобільність у сфері вищої освіти, професійної підготовки, молоді і спорту. Бюджет Програми на 2014-2020 рр. складає 14,7 млрд. євро. Програма надає фінансування на проекти з мобільності та проекти співпраці, що включають партнерів з Європи (країни-члени Програми) та інші країни світу (країни-партнери Програми). Країнами-членами Програми виступають 28 держав-членів ЄС, Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Північна Македонія, Сербія, Туреччина.

Можливості Програми Еразмус+ для українських організацій  – за посиланням.

Результати Програми Еразмус+ в Україні за 2014-2019 роки – за посиланням.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Держбюджет отримав рекордні надходження завдяки підвищенню акцизів на сигарети

Правозахисники розповіли про злочини, які відбувались під час окупації Слов’янська

Опікунська рада медичного закладу: навіщо вона потрібна?

Відкрито філію Громадського центру правосуддя Чернігівщини при Ічнянському районному суді

Українські школярки спроектували лавочки для дотримання соціальної дистанції

Вийшов новий посібник з безпеки журналістів "Робота під PRESSом"