Ефективні практики взаємодії суспільства, бізнесу і влади презентували для луганської молоді у Тернополі

Вже другий візит луганської молоді на західну Україну в межах проекту “Майстерня (не)дитячої демократії” добіг кінця.Активісти та активістки з Луганщини ознайомилися з кращими ініціативами Тернополя ...

Додано:
ГО СТАН

47575540_1976956779050206_6268003910900776960_o
Ефективні практики взаємодії суспільства, бізнесу і влади презентували для луганської молоді у Тернополі

Вже другий візит луганської молоді на західну Україну в межах проекту “Майстерня (не)дитячої демократії” добіг кінця.

Активісти та активістки з Луганщини ознайомилися з кращими ініціативами Тернополя та дослідили соціально-політичне тло, в якому ці ініціативи впроваджують.

“Основною метою нашого проекту є привести молодь з Луганської області до нас в західні регіони (перший візит був в Івано-Франківськ), привезти щоб показати, як можна взаємодіяти з владою, робити всякі круті речі та прокачувати свій регіон” – говорить координаторка проекту, представниця Молодіжної організації “СТАН” Юлія Сінькевич.

Партнер проекту у Тернопільській області, голова правління ГО “Спілка молодіжного самоврядування” Ігор Процик розповідає, за ці дні молодь зустрілася з представниками низки громадських організацій, зокрема, тими, що влаштовують стажування в органах влади. А також із бізнесменами, чиї підприємства впливають на розвиток міста та вищим керівництвом місцевих органів влади.

Активіст(к)и досліджували взаємодію суспільства, бізнесу і влади та обговорювали роль молоді у цій взаємодії. Головно, можливість впливати на прийняття рішень. Серед іншого говорили про адвокацію як інструмент відстоювання інтересів громади на системному рішенні.Наприкінці проекту учасники та учасниці ознайомились з основами написання проектів.

“Я взяла участь у проекті, щоб обмінятися досвідом з молодю Тернополя та дізнатись як молодь Луганщини може впливати на владу та змінювати щось у своїх містах” – говорить одна з учасниць Олександра Нагарнюк.  Дівчина розповідає, що у рідній Кремінній вже мала досвід сприяти розвитку міста, писала проекти щодо створення невеликого парку та підвищення рівня інклюзії. Однак, все ще відчуває потребу у знаннях і навичках, щоб провадити зміни ефективно та системно.

Про перший візит луганської молоді на західну Україну в межах “Майстерні (не)дитячої демократії” читайте за посиланням.

Проект впроваджується ГО “МО “СТАН” у рамках програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні», яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Комунальне підприємство ухиляється від обліку дерев: громадська організація подала до суду

Молодь Світловодська готує масштабний фест у місті

Команда Let`s do it Ukraine відвідала Південь в рамках проєкту з подолання наслідків повені

Гуманітарні місії на Півдні тривають: волонтери додатково роздадуть 1000 обідів “Добра кухня”

Тютюнові акцизи рятують життя — податкові преференції неприпустимі

Вишнівецька громада на Тернопільщині отримала цифровий рентген-комплекс від Програми USAID DOBRE