Відбувся тренінг «Фінансовий менеджмент. Бухгалтерський облік та оподаткування» серед підприємців міста Мирноград

Впродовж 30-31 березня 2021 року серед підприємців міста Мирноград відбувся дводенний тренінг «Фінансовий менеджмент. Бухгалтерський облік та оподаткування». Тренінг було організовано та проведено ГО ...

06-30-31-03-21
Відбувся тренінг «Фінансовий менеджмент. Бухгалтерський облік та оподаткування» серед підприємців міста Мирноград

Впродовж 30-31 березня 2021 року серед підприємців міста Мирноград відбувся дводенний тренінг «Фінансовий менеджмент. Бухгалтерський облік та оподаткування». Тренінг було організовано та проведено ГО «Покровська Ліга ділових та професійних жінок» в рамках проєкту «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької та Луганської областей».

Перший день тренінгу було розпочато з розгляду питань, пов’язаних з управлінням фінансами, веденням бухгалтерського обліку та фінансовим законодавством Україні. Потім підприємці почули про зміни, що були внесені до Податкового Кодексу України, особливості ведення бухгалтерського обліку та про виклики, що можуть суттєво впливати на кінцевий фінансовий результат діяльності ММСП.

Протягом другого дня тренінгу були висвітлені питання, пов’язані з:

  • прозорістю і підзвітністю фінансів при здійсненні підприємницької діяльності;
  • пошуком додаткових джерел фінансування підприємницької діяльності;
  • оптимізацією оподаткування власної справи;
  • удосконаленням бухгалтерського обліку тощо.

Підприємці активно долучалися до обговорення запропонованих проблемних питань, жваво реагували на приклади, які наводила тренерка Скорописова Людмила з реального підприємницького досвіду, колективно вирішували нагальні проблеми один одного.

Наприкінці другого дня, підводячи загальний підсумок, присутні відмітили, що захід пройшов у насиченій, продуктивній та інформативній атмосфері; що отримані знання та поради 100% стануть у нагоді найближчим часом.

Отже, бажаємо учасникам, якомога скоріше використати отриманні знання на практиці та з нетерпінням чекаємо їх візиту на після тренінгову консультацію! Залишайтесь з нами! Далі буде!

Проєкт «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької та Луганської областей» реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Якою має бути сфера охорони здоров'я через 10 років: в УКУ презентували Маніфест здорового суспільства

Вікторія Подгорна: “Закони мають бути написані мовою, зрозумілою для людей”

Розвиток громад без конфліктів: чи це можливо?

Олександр Санченко: “Час для законопроєкту вичерпний, тому ініціативним групам необхідна конструктивна позиція”

Проведено супервізії для учасників проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки»

У Миколаївському відділенні Асоціації міст розповіли про виконання місцевих бюджетів серед громад області