До Франківська приїдуть ветерани ООС зі Львівщини, щоб навчитись соцпідприємництву

Із 12 по 14 грудня ветерани ООС зі Львівської області здійснять навчальний візит до Івано-Франківська. Ветерани побачать кращі приклади соціального підприємництва та зустрінуться з місцевими лідерами ...

Додано:
Ksenia Yanko

реінтеграція
До Франківська приїдуть ветерани ООС зі Львівщини, щоб навчитись соцпідприємництву

Із 12 по 14 грудня ветерани ООС зі Львівської області здійснять навчальний візит до Івано-Франківська. Ветерани побачать кращі приклади соціального підприємництва та зустрінуться з місцевими лідерами думок.

Упродовж трьох днів вони відвідають понад 10 організацій та підприємств, зокрема, інноваційний центр “Промприлад. Реновація”, громадський ресторан “Urban Space 100”, житлово-будівельний кооператив учасників АТО “Соціум”, реставраційна майстерня “Врятуємо скарби разом”.

“Метою візиту є ознайомлення ветеранів із кращими проектами громадського та ветеранського середовища що впливають на життя громади чи вирішують її проблеми, — розповідає один із організаторів візиту, ветеран ООС Андрій Фармуга. — Для ветеранів Львівщини буде корисно дізнатись, як втілювались такі проекти, а також встановити зв’язки з місцевими ветеранськими спільнотами”.

Візит також передбачає зустріч ветеранів із місцевими лідерами думок. Серед них начальник відділу підтримки ветеранів та внутрішньо переміщених осіб Івано-Франківської ОДА Володимир Глизнер, письменник Тарас Прохасько, співзасновниця ГО “Інша Освіта” Альона Каравай.

Організатори сподіваються, що після цього візиту ветерани надихнуться на нові соціальні та комерційні проекти й спробують втілити їх у Львівській області.

Навчальний візит відбудеться у межах проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей», який  впроваджує Міжнародна організація з міграції та реалізується (у Львівській області) Молодіжною організацією “СТАН” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Висновок Верховного Суду щодо звернень громадських організацій

Як впоратися з депресією та внутрішніми переживаннями – поради психотерапевток

Підсумки Національного конкурсу наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»

Опитування: Стан розвитку доброчинності в Україні – 2019

У 40 разів зросла вартість участі кандидата у місцевих виборах за новим Виборчим кодексом – Рух «ЧЕСНО»

Барометр свободи слова за 2019 рік - ІМІ