Моніторинг антикризових політик в Рівненській області

Моніторинг антикризових політик в Рівненській області було проведено в містах: м. Острог, м. Рівне, м. Дубно та чотирьох ОТГ: Клесівська, Млинівська, Крупецька, Миляцька.Майже у кожному місті та ОТГ ...

Додано:
Yulia Shpineva

pexels-anna-shvets-3902732
Моніторинг антикризових політик в Рівненській області

Моніторинг антикризових політик в Рівненській області було проведено в містах: м. Острог, м. Рівне, м. Дубно та чотирьох ОТГ: Клесівська, Млинівська, Крупецька, Миляцька.

Майже у кожному місті та ОТГ було створено спеціальні штаби з питань запобігання поширенню на території ОТГ
гострої респіраторної хвороби COVID-19. 

Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” впроваджує загальнонаціональний проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”.

Презентуємо Вам звіт, який охоплює результати моніторингу у Рівненській області.

Негативним моментом є продовження більшістю ОТГ та містами масових заходів без дотримання дистанції та масочного режиму, інформація про які подана в новинах на сайтах ОТГ та місцевих рад, зважаючи на те, що деякі знаходяться на межі між помаранчевою і червоною зонами.

В м. Рівному проводиться ефективна інформаційна політика, на сайті міської ради є окреме посилання на тему «COVID-19». Окрім того, ведеться постійне оновлення інформації стосовно кількості випадків захворювання та скільки людей одужало, померло, очікують тестування (http://rivnerada.gov.ua/portal/landing).

Абсолютно в кожному місті та ОТГ було організовано підготовку закладів освіти до роботи в новому навчальному році в умовах пандемії – закуплено засоби індивідуального захисту, антисептики тощо.
Ні в одному ОТГ чи місті не було проведено аудит, моніторинг та оцінку реалізації антикризових політик.
Більшість інформації щодо заходів була відсутня як у відповідях на запити на публічну інформацію, так і на офіційних сайтах, тому зробити детальну оцінку ефективності їхньої роботи було важко.

Звіт Моніторингу в Рівненській області

Мета проєкту – мобілізувати громадських активістів і активісток та провести разом з ними моніторинг регіональних антикоронавірусних програм, а також розробити і представити урядовцям рекомендації на майбутнє: і для виходу: з карантину, і на випадок нових хвиль вірусу. 

Протягом останніх трьох місяців ми досліджували місцеві політики та регіональні практики реагування на пандемію COVID-19, ініціювали діалог між представниками місцевої влади та громадськості, визначили ефективності зазначених політик і пропонуємо шляхи покращення існуючих місцевих політик у соціально-економічній сфері. 

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до:

Шпіньової Юлії Олегівни – регіональної координаторки проєкту

тел. +380993055102

Пошта: [email protected]

Проєкт реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fund of the United States).

Site: http://sss-ua.orghttp://radnyk.org


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження

Юридичне\Волонтерське для ГО, волонтерів та активістів

Відбувся круглий стіл “Наш Південь: ідентичності в умовах війни”

В польському Гданську обговорили гібридні методи Росії з розгортання збройних конфліктів на прикладі першого окупованого міста Донбасу

В Одеській області обговорили співпрацю місцевої влади та неурядового сектору у гуманітарній сфері