Чотири компанії долучилися до підписання Пакту заради молоді на квартальній зустрічі ініціативи у Києві

5 листопада у Києві CSR Ukraine — експертна організація Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”, спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерством молоді та ...

Додано:
Snizhanna Beliaeva

пакт
Чотири компанії долучилися до підписання Пакту заради молоді на квартальній зустрічі ініціативи у Києві

5 листопада у Києві CSR Ukraine — експертна організація Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”, спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України провели квартальну зустріч підписантів Пакту заради молоді-2020. На заході, підписанти підвели підсумки активностей Пакту, обговорили подальші перспективи працевлаштування молоді, а також провели урочисту церемонію підписання Пакту новими роботодавцями.

Марина Саприкіна, голова правління Центру “Розвиток КСВ” зазначила: «Молодь є важливою для багатьох компаній, адже це саме ті співробітники, які приносять у роботу креатив та інновації. Нам потрібно робити максимум, щоб вони залишалися в Україні. Одним з таких інструментів є Український Пакт заради молоді-2020, який ініціював та впроваджує Центр «Розвиток КСВ» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Фонду ООН у галузі народонаселення. Пакт є продовженням Європейської ініціативи».

пакт2

До підписання Пакту заради молоді долучилися чотири нові компанії: Урядовий контактний центр, РАБЕН Україна, PepsiCo Україна та Procter&Gamble Україна. HR-менеджери компаній зобов’язалися спільно створювати нові місця для стажування та працевлаштування молоді. 

“Нам дуже приємно, що ініціативи для розвитку потенціалу молоді відбуваються не лише на рівні компаній, а й на рівні всієї країни. Сьогодні за цей короткий час, що я провела з вами, я почула безліч цікавих ідей, які надихають. Такі історії мотивують працювати далі та впроваджувати нові ініціативи. Саме заради цього ми тут і дуже раді стати частиною Пакту”, – зазначила Юлія Грабова, HR-менеджерка компанії Рабен Україна. На її думку,  дуже важливо об’єднувати зусилля бізнесу та держави задля створення сприятливих умов для розвитку перспективної молоді. 

За три роки існування Пакту заради молоді-2020, 141 компанія з різних областей України долучилася до підписання ініціативи. Станом на 1 липня 2019 року компанії спільно створили понад 35 тисяч робочих місць для молоді, 614 партнерств із закладами освіти та забезпечили менторською підтримкою щодо першого робочого місця понад дві тисячі молодих людей. 

На квартальній зустрічі HR-менеджери компаній-підписантів Пакту, серед яких EY, Укртелеком, Укренерго, lifecell, Кока-Кола Беверіджиз Україна та Watsons Україна розповіли про реалізовані проєкти на тему зайнятості молоді. Марина Демиденко, Recruitment & Employer brand specialist, EY розповіла, що 70% працівників компанії на початковому рівні складають саме студенти та люди без досвіду. Для того, щоб розвинути компетенції молоді, компанія проводить різноманітні проекти: нетворкінгові зустрічі в офісі, навчальні лекції, онлайн-курси та тижні роботи в компанії над справжніми проектами. В результаті, половина молодих людей залишається у них працювати. 

Компанія lifecell щороку поповнює свою команду талановитими та активними українськими студентами в рамках проекту “Jump into life”. Це освітньо-соціальна програма, що залучає талановиту молодь до перспективної технологічної галузі та сприяє становленню і подальшому розвитку майбутніх українських професіоналів, підтримуючи розвиток економіки країни. За час існування, у компанії пройшли стажування більше 400 молодих людей, з них кожен третій отримав пропозицію для роботи. 

На завершення зустрічі, HR-фахівці компаній поспілкувалися на тему ролі бізнесу в просуванні гендерної рівності та отримали рекомендації по запобіганню домашньому насильству.


Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Підписуючи документ, ТОП-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 50 000 місць для стажування та першої роботи молоді, сприяти умови для забезпечення менторською підтримкою 1000 молодих людей  до 2020 року. Детальніше про Пакт на сайті http://careerhub.in.ua/pact-for-youth-2020

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?