Через неякісну роботу Міністерства юстиції України заблокована реєстрація громадських організацій

З 1 січня 2016 року фактично заблокована можливість офіційно зареєструвати громадську організацію. Це пов'язано з тим, що Міністерство юстиції не змогло вчасно виконати всі вимоги закону №835: ...

121
Через неякісну роботу Міністерства юстиції України заблокована реєстрація громадських організацій

З 1 січня 2016 року фактично заблокована можливість офіційно зареєструвати громадську організацію. Це пов’язано з тим, що Міністерство юстиції не змогло вчасно виконати всі вимоги закону №835:

– підготувати всі необхідні підзаконні акти.
– організувати роботу державних реєстраторів.

Відповідно до нового законодавства: громадська організація має бути зареєстрована протягом 3 днів після подачі документів, пакет документів повинен бути простішим та включати 4 документи, повинен працювати портал для реєстрації громадської організації он-лайн, а також повинне бути «єдине вікно» для подачі документів на включення в Реєстр неприбуткових установ та організації.Проте через халатність Міністерства юстиції нічого з цього не відбувається.

“Громадяни в дії” фіксують непоодинокі випадки коли реєстратори взагалі відмовляються приймати документи до розгляду через неможливість виконати свою роботу.

“Така ситуація є неприпустимою. Через недбалість Міністерства юстиції відбувся колапс в реєстрації громадських організацій. Ми вимагаємо негайно створити робочу групу по імплементації нового закону, куди включити громадські організації, та терміново ухвалити порядок державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань із врахуванням пропозицій громадськості”. – зазначив керівник проекту “Громадяни в дії” Максим Лациба.

Світлина від Громадяни в дії.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Як депутатам місцевих рад запобігати та врегульовувати конфлікт інтересів: пояснення експертів

Cлужба Експертної Підтримки: «U-LEAD з Європою» розпочинає консультації громад з питань створення належних ЦНАП

25% новин регіональних онлайн ЗМІ — про коронавірус: дослідження ІМІ

Підприємці в Татарбунарах допомагають боротися з епідемією коронавірусу

Безкоштовні онлайн-консультації "5 простих кроків, як долати негативні емоції під час карантину"

Як зробити видатки на енергозбереження у Миколаєві більш ефективними