Безкоштовна правова допомога з доступу громадянським журналістам

“Платформа прав людини” надаватиме правову допомогу з доступу громадянським журналістамЯкщо ви зіткнулися з порушення вашого права на доступ або не знаєте чи маєте право запитувати ту чи іншу ...

Додано:
hrp

офіс тренінг семінар
Безкоштовна правова допомога з доступу громадянським журналістам

“Платформа прав людини” надаватиме правову допомогу з доступу громадянським журналістам

Якщо ви зіткнулися з порушення вашого права на доступ або не знаєте чи маєте право запитувати ту чи іншу інформацію, або не впевнені в правильності складання запиту на інформацію, та багато інших “або”.

Запитайте юристів ППЛ!

IMG_20210614_154415

Громадська організація “Платформа прав людини”, яка має розгалужену мережу юристів по всій Україні,  оголошує про можливість для громадянських журналістів отримати правову допомогу з доступу до публічної інформації.

Адвокати і юристи ППЛ будуть надавати юридичні консультації з доступу, допомогу у складанні документів, а також захищати право громадянських журналістів на доступ в десяти стратегічних судових справах.

Щоб отримати допомогу, потрібно натиснути на віджет “Отримати юридичну допомогу” на сайті організації, заповнити необхідні поля і додати копії документів.

Консультування та судовий супровід є  безкоштовними і надається в межах проєкту «Посилення громадянської журналістики в Україні», що впроваджується за фінансової підтримки United Nations Democracy Fund (UNDEF).


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

На екваторі нової влади: експертна оцінки

Сільські мешканці ОТГ Луганської області можуть отримати безоплатну правову допомогу

В Україні запущена інформаційна платформа з фандрейзингу та грантрайтингу

Сільське населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ має змогу отримувати юридичні консультації на базі соціальних та державних установ

План дій від учасників Освітнього фесту прав людини до влади України стосовно політичних переслідувань у Білорусі

Опубліковано новий звіт Freedom House «Свобода в мережі 2021»