Стартуємо весну можливостей на Просторі

40 цікавих можливостей березня — уже до вашої уваги на Громадському Просторі! І буде більше! І ми щиро віримо, що ваша весна дивуватиме вас, буде щедрою на багато "тааак" — це про ваші успішні ...

NEW_slider_ГП(63)
Стартуємо весну можливостей на Просторі

40 цікавих можливостей березня — уже до вашої уваги на Громадському Просторі! І буде більше! 

І ми щиро віримо, що ваша весна дивуватиме вас, буде щедрою на багато “тааак” — це про ваші успішні заявки, ефективні навчання, цікаві нетворкінги та добрі справи.

Конкурс стажування студентства в аналітичних центрах

Аналітичні центри грають важливу роль у формуванні публічної політики держави. Саме тому в 2014 році, коли в країні розпочалися реформи, була започаткована Ініціатива з розвитку аналітичних центрів в Україні. З метою формування ринку аналітики та залучення молоді до аналітичної роботи, була розпочата програма стажувань для студентів.

Дедлайн: 22 березня 2021 р.

Детальніше тут.  

 

Студія документального кіно для дітей DOCU/ТАБІР від Docudays UA

Під час Студії діти працюватимуть разом з координаторкою програми та режисеркою Анною Корж, режисеркою Анною Лисун, операторкою Олександрою Луніною та режисеркою анімації Ганною Кривонос.

Дедлайн: 12 березня 2021 р.

Детальніше тут.   

 

Акселератор соціального підприємництва

Навчання допоможе вам удосконалити свої продукти та послуги, прокачати бізнес і підприємницькі компетенції, масштабуватись та залучити інвестиції.

Дедлайн: 20 березня 2021 р.

Детальніше тут.  

 

Старт набору на програму «Менеджмент соціальних інновацій»

Менеджмент соціальних інновацій — навчальна програма з організаційного розвитку та соціального підприємництва для керівників громадських та благодійних організацій, які прагнуть одночасно досягти соціальної місії та фінансової стійкості організації.

Дедлайн: 11 березня 2021 р.

Детальніше тут.  

 

House of Europe шукає партнерів для поп-хабу серед креативних просторів з обласних центрів

Поп-ап хаб — це тимчасове «представництво» House of Europe у місцевому креативному просторі, де можна дізнатися про можливості ЄС для українців, навчитися подавати заявки, надихнутися на кінопоказі або концерті та відпочити у лаундж-зоні. 

Дедлайн: 16 березня 2021 р.

Детальніше тут.  

 

House of Europe шукає у регіонах партнерів для мобільного павільйону

Мобільний павільйон — пересувне «представництво» House of Europe, що мандрує українськими містами й на кілька тижнів стає магнітом для місцевих жителів. Павільйон відвідає міста, яким бракує культурної інфраструктури, але не бракує потенціалу громади. Для House of Europe  не важлива кількість жителів, адже хочемо привезти павільйон туди, де він потрібний найбільше.

Дедлайн: 16 березня 2021 р.

Детальніше тут.  

 

«Культура Криму». Окремий ЛОТ програми «Знакові події»

ЛОТ-у «Культура Криму» реалізується спільно з державним підприємством «Кримський дім» та державною установою «Український інститут» і покликаний забезпечити збереження та промоцію культури корінних народів Криму (кримських татар, кримчаків та караїмів) завдяки реалізації масштабного культурно-мистецького проекту, що має стати знаковою подією для суспільства.

Дедлайн: 30 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Культурні столиці України. Грантова програма УКФ 2021

Програма «Культурні столиці України» має на меті стимулювання почуття приналежності членів територіальних громад до їх спільного культурного простору, розвиток культурного туризму та підтримку місцевих культурних ініціатив. Також конкурсна програма відкриває можливість для українських територіальних громад встановлювати партнерство з Європейськими культурними столицями та у майбутньому претендувати на статус Культурної столиці Європи.

Дедлайн: 30 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Літературний конкурс імені Івана Дубинця

До участі приймаються малі прозові твори довільного жанру (есей, новела, оповідання, нарис, мемуари тощо). 

Дедлайн: 15 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

МОМ запрошує громади до нового проєкту соціального згуртування

Мета проєкту: сприяння зусиллям Уряду України у забезпеченні сталої реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України.

Дедлайн: 26 березня 2021 р.

Детальніше тут.   

 

“Мріємо та діємо”. Набір на березневий ідеятон “Твоя ідея”

Триденний онлайн-захід, протягом якого відбуватиметься пошук рішень викликам, які з’явилися у наших громадах у зв’язку з пандемією. 

Дедлайн: 9 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Школа початківців-розслідувачів «Корупція під мікроскопом»

Цілі конкурсу:

  • навчити журналістів з різних областей України проводити журналістські розслідування;
  • популяризувати журналістські розслідування в регіонах України.

Дедлайн: 9 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

OPEN CALL: Конкурс “Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, що пов’язані з особливими загрозами та потребами в умовах пандемії COVID-19”

Метою конкурсу є розвиток потенціалу територіальних громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки та посилення спроможності реагувати на виклики, пов’язані з пандемією COVID-19 та особливими загрозами й потребами вразливих груп населення.

Дедлайн: 20 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Набір на нову річну програму для громадських лідерів та активістів Сходу та Херсона

Учасники програми зможуть підвищити інституційний потенціал своїх організацій та покращити взаємодію з місцевою владою й іншими організаціями для успішної реалізації спільних проєктів.

Дедлайн: 15 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Запобігання та сприяння вирішенню конфліктів у територіальних громадах, що виникають у процесі проведення реформ

Мета конкурсу – запобігання та сприяння вирішенню конфліктів на рівні обраних територіальних громад, які можуть виникати / виникають при реалізації реформи місцевого самоврядування, медичної реформи та реформи освіти, які обумовлюються різними факторами (зокрема, етнічними), через забезпечення активної участі місцевого населення у впровадженні реформ із використанням передбачених законодавством України форм місцевої демократії та медіацію конфліктів.

Дедлайн: 12 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Конкурс для жінок та чоловіків ВПО на участь у тренінгу «Підтримка лідерства жінок – виграють всі!»

Триденний тренінговий модуль буде націлений на підвищення знань та навичок, що будуть сприяти рівноправній участі жінок та чоловіків у політичному та громадському житті та включатимуть, але не обмежуватимуться питаннями: огляд ґендерної рівності, ґендерні стереотипи у суспільстві, побудова партнерських відносин, участь жінок у політиці.

Дедлайн: 9 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Гранти / Grants to conduct impact assessment of free trade agreements (FTAs) and the establishment of preferential trade regime

This research was useful for considering liberalization of access to the Turkish and Ukrainian markets for goods and strengthened the position of the Ukrainian negotiating team in the current negotiations on access to the services market.

Дедлайн: 31 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Гранти / Grant: Improvement of Ukraine’s Position in the World Bank “Doing Business” Ranking

Eligible applicants may be Ukrainian think tanks, representative business associations, or other business support non-governmental organizations (NGOs) with relevant expertise in providing analytical, consulting, and legal support for the improvement of the business climate in Ukraine.

Дедлайн: 31 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Конкурс на участь у Школі птахівника -2021

Конкурс на участь у онлайн-тренінгах для мешканців сільської місцевості, працівників птахівницьких ММСП, представників особистих селянських та сімейних фермерських господарств у секторі виробництва продукції птахівництва (індики, гуси, качки), які прагнуть підвищити рівень знань з бізнес-планування: від розробки ідей до впровадження нових технологій утримання та годівлі свійської птиці. 

Дедлайн: 6 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Набір учасників на заходи про медреформу та права пацієнтів і тренінги для посилення інституційної спроможності

Впродовж семи місяців Проект USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я” проведе серію інтерактивних вебінарів та інших заходів загальнонаціонального та регіонального рівнів для громадських організацій про перебіг медичної реформи, права і роль пацієнта в цьому процесі, щоб покращити обізнаність пацієнтів та озброїти їх знаннями для ефективної комунікації щодо медреформи. 

Дедлайн: 8 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Гранти на підтримку розробки онлайн тренінгів в межах Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Проект буде спрямований на збільшення ринкових можливостей та конкуренції, тим самим стимулюючи широке економічне зростання.

Дедлайн: 8 березня 2021 р.

Детальніше тут.   

 

Грантова програма «Жити на рівних» для соціальних підприємців та соціальних ініціатив в інтересах людей з інвалідністю та їх близького кола

В рамках трирічної грантової програми Фонд пропонує: фінансову підтримку основної діяльності (на впровадження послуг, нового продукту) у вигляді гранту, а також нефінансову підтримку, яка може включати: консультації експертів та менторство, стажування та навчання за обраною тематикою, оцінювання соціального ефекту проєкту (оцінка impact-складової), промоцію та ін.

Дедлайн: 9 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Набір на тренінг для власників мікро-та малого бізнесу, підприємців-початківців Луганщини

Метою тренінгу є підвищення економічних можливостей вразливого населення на території Луганської області, що постраждало від збройного конфлікту.

Дедлайн: 30 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

МОМ запрошує ОТГ на конкурс проектів із поліпшення соціально-економічних умов

Мета проекту: Просування соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом інклюзивного місцевого врядування та соціальної згуртованості населення.

Дедлайн: 22 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Конкурс грантів «Підтримка розробки нових матеріалів і зміцнення потенціалу ЗМІ у Східній Україні»

Мета цієї діяльності – надати широкомасштабну допомогу в підвищенні рівня обізнаності про реформи та їх підтримку, європейську інтеграцію та демократичний розвиток України в контексті найбільш актуальної для мешканців Східної України проблематики. Зокрема, запропоновані проекти допоможуть залучити цільові аудиторії у Східній Україні до позитивних змін в Україні.

Дедлайн: 23 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Alternative models for living. Набір учасників/ць міжнародної освітньої програми CANactions School

Програма розглядає підходи до створення більш придатних місць для життя у контексті чотирьох країн — Чехії, Польщі, Румунії та України — щоб запропонувати альтернативні моделі та сценарії розвитку.

Дедлайн: 31 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Конкурс молодих архітекторів/ок України 2021

До участі в Конкурсі запрошуються студенти/ки та випускники/ці архітектурних факультетів українських ВНЗ за фахом «Архітектор» віком до 35 років, які на момент подачі проекту мають кваліфікаційний рівень не нижчий бакалавра.

Дедлайн: 19 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Грантова програма “Світ Громад у моїй громаді” [Березневий спринт]

#СвітГромадВмоїйГромаді — це акселераційна грантова програма для лідерів, які прагнуть добробуту та розвитку своєї громади. Грантова програма буде організована у форматі щомісячних ігрофікаційних онлайн-спринтів на платформі WOC [online].

Дедлайн: 7 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

ООН оголошує грантовий конкурс для підтримки діяльності мережі робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості у громадах-партнерах Запорізької області

Цей конкурс заявок пов’язаний з відбором громадської організації та направлений на об`єднання зусиль громадськості, представників органів державної влади та місцевого самоврядування для мобілізації громад, виявлення, обговорення та пошуку шляхів вирішення проблем та усунення факторів, що негативно впливають на стан громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Дедлайн: 11 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Конкурс із впровадження Програми підтримки профілактики правопорушень та інших негативних явищ через взаємодію поліції та населення на партнерських засадах у Донецькій / Луганській області

Головною метою завдання є пілотування програмного підходу до взаємодії поліції та громади у Донецькій / Луганській області. Результатом цієї ініціативи стане системна реалізація низки заходів за пріоритетними напрямами, які були визначені ПРООН в ході консультацій з представниками громадянського суспільства та підрозділами Національної поліції.

Дедлайн: 11 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Флешмоб мобільних відеоісторій

Заохочуються користувачі соцмереж зняти, змонтувати та опублікувати відео про активних та успішних українців, які змінюють реальність навколо себе; про їхні проєкти та ініціативи, розвиток і зміни в своєму місті, селищі чи спільноті. 

Дедлайн: 15 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Open call на виставку проєкту CONNECT в Миколаєві

Тематика CONNECT – це всебічне дослідження та рефлексія на тему трансформації зв’язків сучасного світу в епоху глобальної урбанізації та діджиталізації, а також періоду боротьби із новими викликами: кліматичними, епідеміологічними, соціальними.

Дедлайн: 23 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Конкурс мікрогрантів для громад

Мета конкурсу ― підтримка громад, що постраждали від збройного конфлікту на Сході України, сприяння адаптації внутрішньо переміщених осіб до нових життєвих обставин, створення сприятливих умов для інтеграції внутрішньо переміщених осіб до місцевих громад за новим місцем проживання, розвиток локальних громад.

Дедлайн: 31 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Конкурс мікро грантів для громад Донецької області

Мета конкурсу ― підтримка громад, що постраждали від збройного конфлікту на Сході України, сприяння адаптації внутрішньо переміщених осіб до нових життєвих обставин, створення сприятливих умов для інтеграції внутрішньо переміщених осіб до місцевих громад за новим місцем проживання, розвиток локальних громад.

Дедлайн: 31 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Конкурс грантів на проведення опитувань учасників судових проваджень

Метою цієї грантової програми є розвиток сталості співпраці організацій громадянського суспільства та  судів, спрямованої на покращення якості надання судових послуг й  зміцнення довіри громадян до судової влади.

Дедлайн: 22 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Тренінг з питань СОГІ для журналістів та журналісток

Захід розрахований насамперед на працюючих журналістів та журналісток, блогерів та блогерок, а також студентство відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів. Також цей тренінг буде корисний для психологів і психологинь, соціальних працівників і працівниць.

Дедлайн: 17 березня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Грантовий конкурс «Нові підходи до комунікації благодійних проєктів»

Конкурс спрямований підсилити комунікацію соціальних та благодійних ініціатив. 

Дедлайн: 1 квітня 2021 р.

Детальніше тут.

 

Конкурс субпроектів зі зміцнення закладів первинної та вторинної медичної допомоги

У рамках Проекту планується профінансувати розробку проектно-кошторисної документації (за необхідності), енергоефективну реконструкцію приміщень відібраних закладів первинної та вторинної медичної допомоги (або їхніх підрозділів), постачання медичного обладнання та проведення навчальних заходів для медперсоналу та керівників у сфері медицини та охорони здоров’я. 

Дедлайн: 2 квітня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Цифрова трансформація МСП. Харківщина

Консультанти нададуть практичну допомогу 12 обраним підприємствам у впровадженні сучасних практик процесного управління, підвищення обізнаності щодо можливостей та загроз цифровізації, побудови цілісних бізнес- та ІТ-стратегій.

Дедлайн: 2 квітня 2021 р.

Детальніше тут.    

 

Конкурс на одержання субгранту «Інформаційний агрегатор «Пестициди під контролем»

Метою субгранту й інформаційного агрегатора є збір, систематизація та поширення інформації серед ММСП, а також підвищення рівня знань та поінформованості щодо безпечного та дозволенного використання пестицидів та агрохімікатів у секторі овочів, фруктів та ягід. Заявки повинні містити запропонований підхід до створення інформаційного агрегатора на базі наявного онлайн-ресурсу заявника, перелік інформаційних послуг, що пропонуються ММСП в рамках субгранту, детальний план реалізації проекту  та модель довготривалої взаємодії (надання інформаційних та інших послуг) з агропродовольчими ММСП в майбутньому.

Дедлайн: 2 квітня 2021 р.

Детальніше тут.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

У Чугуєві шукали протиотруту «зумбомбінгу»

"Добро" з Кобижчі розвиває волонтерський рух на Чернігівщині

Міждисциплінарна програма DOCU/СИНТЕЗ: виставки та записи дискусій з митцями

Експерти УГСПЛ визначили проблемні питання використання колекторами персональних даних боржників

Режисер Олексій Радинський у межах арт-резиденції від ІЗОЛЯЦІЇ дослідив індустріальні артефакти невеликого музею на Донеччині

Від теорії до практики - з чим стикнеться кочубеївська діалогова група з вирішення екологічних проблем?