37% проросійської дезінформації в українських медіа спрямована проти західних країн — дослідження ІМІ та «Детектор медіа»

Інститут масової інформації та «Детектор медіа» провели дослідження контенту онлайн-видань, телеграм-каналів і телеканалів у березні, травні, вересні, листопаді 2020 року та січні, квітні 2021 року.З ...

Коментар юриста щодо змін, пов'язаних із набуттям ГО статусу "іноземного агента"
37% проросійської дезінформації в українських медіа спрямована проти західних країн — дослідження ІМІ та «Детектор медіа»

Інститут масової інформації та «Детектор медіа» провели дослідження контенту онлайн-видань, телеграм-каналів і телеканалів у березні, травні, вересні, листопаді 2020 року та січні, квітні 2021 року.

60c06f62818a3-konspirolog_700x350

З повним дослідженням у PDF-форматі можна ознайомитися за посиланням.

Фрагменти результатів дослідження «Російська дезінформація в українському медіапросторі за 2020 – 2021 роки» презентували у відео під час громадсько-політичного форуму «Демократія в дії» 8 червня.

Зазначається, що дослідники проаналізували 1526 матеріалів у 15 медіа, у яких протягом 2020–2021 років під час різних моніторингів фіксувалися проросійські та антизахідні наративи, фейки, маніпуляції та інформаційні кампанії, які проводились одночасно з російськими пропагандистськими медіа. Це зокрема 112ua, ZIK, Newsone, «Страна», «Голос.юа», «Вести», «Українські новини», «Подробности», «Багнет», «КП в Україні», «Апостроф», «Коментарі», «Телеграф». 

Повідомляється, що в 2020 році дослідники зафіксували в середньому 206,5 повідомлень з проросійськими маніпуляціями на тиждень. У 2021 році показник збільшився до 305 повідомлень на тиждень.

 

Джерело: ІМІ.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відбувся тренінг «Фінансовий менеджмент. Бухгалтерський облік та оподаткування» серед підприємців міста Сєвєродонецьк

Жителі Луганської області навчалися ефективно вести бізнес та започатковувати власну справу

Жителі Донецької та Луганської областей отримали навички працевлаштування, кар’єрного розвитку та започаткування власної справи

Громади переселенців обговорили три проблеми, які досі не розв'язала держава

Зустріч посадовців ЄС та громадськості в Бердянську

Важлива правова інформація завжди з собою. Створено порадник учасникам кримінального провадження