37% проросійської дезінформації в українських медіа спрямована проти західних країн — дослідження ІМІ та «Детектор медіа»

Інститут масової інформації та «Детектор медіа» провели дослідження контенту онлайн-видань, телеграм-каналів і телеканалів у березні, травні, вересні, листопаді 2020 року та січні, квітні 2021 року.З ...

Коментар юриста щодо змін, пов'язаних із набуттям ГО статусу "іноземного агента"
37% проросійської дезінформації в українських медіа спрямована проти західних країн — дослідження ІМІ та «Детектор медіа»

Інститут масової інформації та «Детектор медіа» провели дослідження контенту онлайн-видань, телеграм-каналів і телеканалів у березні, травні, вересні, листопаді 2020 року та січні, квітні 2021 року.

60c06f62818a3-konspirolog_700x350

З повним дослідженням у PDF-форматі можна ознайомитися за посиланням.

Фрагменти результатів дослідження «Російська дезінформація в українському медіапросторі за 2020 – 2021 роки» презентували у відео під час громадсько-політичного форуму «Демократія в дії» 8 червня.

Зазначається, що дослідники проаналізували 1526 матеріалів у 15 медіа, у яких протягом 2020–2021 років під час різних моніторингів фіксувалися проросійські та антизахідні наративи, фейки, маніпуляції та інформаційні кампанії, які проводились одночасно з російськими пропагандистськими медіа. Це зокрема 112ua, ZIK, Newsone, «Страна», «Голос.юа», «Вести», «Українські новини», «Подробности», «Багнет», «КП в Україні», «Апостроф», «Коментарі», «Телеграф». 

Повідомляється, що в 2020 році дослідники зафіксували в середньому 206,5 повідомлень з проросійськими маніпуляціями на тиждень. У 2021 році показник збільшився до 305 повідомлень на тиждень.

 

Джерело: ІМІ.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Участь у Women's Pitch Day допомогла знайти «ангельські» інвестиції для реалізації ідеї

Усвідомлений вибір професії в ІТ: новий відеокурс “IT WAKE UP” для допомоги школярам і студентам

Енергетики навчалися впроваджувати гендерні принципи

Фінал конкурсу серед жінок-підприємниць Women's Pitch Day: хто отримав грант

Інформаційна відкритість Статутів та Положень про громадську участь у селищних громадах Харківського регіону

НАТО радіомарафон 2021 – програма п’ята: Канада