2 роки Полтавська влада не здатна вирішити питань по петиціях, що набрали необхідні голоси

В рамках проведення інформаційного проекту „Підтримай заходи із запобігання травматизму” було ініційовано подання до Полтавської міської ради двох електронних петицій, що набрали необхідну кількість ...

Додано:
socium.pl

картинка
2 роки Полтавська влада не здатна вирішити питань по петиціях, що набрали необхідні голоси

В рамках проведення інформаційного проекту „Підтримай заходи із запобігання травматизму” було ініційовано подання до Полтавської міської ради двох електронних петицій, що набрали необхідну кількість для розгляду голосів, в березні 2016 року:

  • центральний підземний пішохідний перехід (петиція, що набрала голоси весною 2016 року, ремонт який досі не можуть довести до завершення запам’ятається полтавцям на роки);
  • дорога (спуск) із Білої альтанки (петиція, що набрала голоси весною 2016 року, хвалебний ремонт, зроблений на замовлення міського управління ЖКГ не витримав і року, фото до ремонту, після ремонту і через рік після ремонту).

переход 1

Керівник інформаційного проекту „Підтримай заходи із запобігання травматизму”, керівник Групи інформаційних проектів Андрій Олєйніков повідомив, що вирішення проблем, які зазначені в петиціях цілком є в компетенції міської влади, але непрофесіоналізм чиновників, відсутність елементарних знань з управління, небажання виконувати свої посадові обов’язки, взяли в гору. Дільниці, що зазначені в петиціях мали занедбаний вигляд багато років, чиновники теж цього вперто не бачили. Не бачили вони цього і в численних подальших сюжетах в інтернет-виданнях, соціальних мережах, скаргах, запитах. Після набрання відповідних голосів для рогзгяду, впродовж 2-х років теж не можуть вирішити питання. Я запропонував вирішити питання  з запобігання травматизму і мешканці міста підтримали 2 моїх петиції, було набрано достроково необхідні голоси.

Центральний підземний пішохідний перехід надовго запамятається полтавцям, тепер він асоціюється з травматизмом та зневагою до людей! На сайті міської ради відсутні відповіді по жодній з петицій, що набрали голоси, хто після цього нам буде казати про високий професіоналізм! І тут не спрацювали! І чому міська влада на своєму сайті не повідомляє про заходи з запобігання травматизму, реалізовані нею? Чи хоча б наші заходи по проекту „Підтримай заходи із запобігання травматизму” можна було б розмістити на сайті Полтавської міськради, куди дивиться прес-служба! Чому не було поінформовано, скільки людей травмувалися в підземному пішохідному переході та дороги-спуску із Білої альтанки? В міському управлінні охорони здоровя навіть сайту немає і вони ще збираються «проводити місцеву медичну реформу

Вони організували кругову поруку, кожен пише, що не вирішує цього питання, розписують один на одного, обіцяють в наступному році вирішити питання, чи це не є можливим, поза повноваженнями і таке інше, наче ми звертаємося до Діда Мороза! Абсурдним є той факт, що наші скарги розглядають по дорученню керівництва міста ті, кому ми пропонуємо оголосити догани, хоча зараз ми вважаємо, що вони потребують не доган, а звільнення, як мінімум.

Така бездіяльність  комунальників дискредитує керівництво міста, хто тепер повірить, подивлячись на якісний ремонт дороги-спуски з Білої альтанки, чи нехай «якісно-відремонтованого» бульвару Богдана Хмельницького, що вони зроблять якісну реконструкцію, скажімо Корпусного та Прирічного парків, задіявши при цьому дуже великі кошти (згідно Програми реконструкції, капітального ремонту, благоустрою та впорядкування парків, скверів, бульварів та інших зелених зон та зелених насаджень у м. Полтава на 2018-2020 роки), як вони елементарного зробити не можуть, важко уявити, що буде з тими, реконструйованими ділянками, через рік, зазначив Андрій Володимирович.

На численні запитання щодо мого відношення до «Асоціації паліативної та хоспісної допомоги», повідомляю наступне:

«Нарешті, я вже не є співробітником та співзасновником (учасником) цієї організації. Головна причина – багаторічна бездіяльність, непрофесіоналізм, невиконання даних обіцянок, аморальною поведінкою, введенням в оману суспільства  її директора Завгіроднего Валерія своїми відео-прес-конференціями, систематичне гальмування стратегії асоціації та багато ін. проступків, діяльність його більше не підтримую в жодному напрямку. Я заборонив «директорові» використовувати мої напрацювання, проекти та здобутки на носіях асоціації, тому мої помічники будуть за ним ретельно спостерігати.

Не рекомендую мати з цим «субєктом громадянського суспільства» жодних справ, все що він обіцяв, за що не брався, жодного пункту не виконав, нічого не зробив з обіцяного ним, навіть слово «хоспіс» без помилок не здатен написати, тому ні про яку співпрацю не може бути і мови. Моя заява з цього питання була прийнята під розпис та з 02.04.2018 року моє членство у складі засновиків (учасників) є недійсним! Іншим засновникам рекомендую зробити те саме, тим більше один з засновників працює в Департаменті охорони здоровя облдержадміністрації…». 

до ремонта после ремонта ремонт після ремонту 1

Нагадаємо, що основними інформаційними проектами Групи інформаційних проектів Полтавщини є: „Підтримай заходи із запобігання травматизму”, “Екологія та здоров’я людини», «Привернення уваги громади та влади до розвитку хоспісного руху на Полтавщині», «Управління якістю в суспільному середовищі» та інші проекти, метою яких є інформування населення міста з тією, чи іншою проблемою. Відтепер всі ці проекти будуть діяти у складі Групи іформаційних проектів Полтавщини під керівництвом Андрія Олєйнікова. Наразі готуються відповідні запити до органів державної влади та місцевого самоврядування з питань, що стосуються інформаційної проектної діяльності.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Громади звертаються до держави з закликом переглянути механізм фінансування соціальних послуг для дітей та сімей

Стартувала Школа InConnect CAMP для підприємців та провайдерів профтехосвіти

Безплатний онлайн-курс «Мова меморіалів»

У Львові пройшов всеукраїнський турнір з фінансової грамотності

Благодійний фонд «Рокада» розширить підтримку громад у 2024 році

Крок до відновлення: успішні кейси розробки профстандартів

  • Николенко Анна

    Завгіродний полное посмешище и ничтожество редкое, очень непорядочная и жадная особь, никто с ним дело не хочет иметь, зная паскудную репутацию. Постоянно бегает клянчить для себя изображая из себя благодетеля, с него все ржут, а он не понимает. Допился до чертиков, что не соображает вообще ничего, что со жлобами и пистунами дело никто иметь не будет