145 митців з 30 країн взяли участь в open call на виставку CHANGE в Миколаєві

На мистецький конкурс головної виставки 5-го Фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week: CHANGE подались майже півтори сотні учасників з 4 континентів світу.Культурна Платформа MY ART ...

Додано:
Evgen Gomonjuk

Art-week-change_cover-fb-event_1640x856
145 митців з 30 країн взяли участь в open call на виставку CHANGE в Миколаєві

На мистецький конкурс головної виставки 5-го Фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week: CHANGE подались майже півтори сотні учасників з 4 континентів світу.

Культурна Платформа MY ART збирала пропозиції від усіх охочих художників, фотографів та скульпторів протягом вересня.

 Загалом на конкурс надійшли 149 заявок від 145 учасників з 4 континентів світу. Це 30 країн: Україна, Франція (м. Париж та Тулуз), Чехія (м. Прага), Литва (м. Вільнос), Словакія, Хорватія (м. Загреб), Данія (м. Копенгаген), Іспанія (м. Мадрид, Пікасент та Карранке), Італія,  Португалія (м. Лісабон), Бельгія (м. Монс),  Німеччина (м. Берлін), Польща, Білорусь (м. Мінськ), Голандія (м. Амстердам), Словенія, Греція (м. Афіни), Велика Британія (м. Лондон), Північна Македонія, Румунія (м. Бухарест), Туреччина (м. Фетхіє та Сіноп), Індія (м. Гувахаті та Бенгалор), Іран (м. Шираз), Китай (м. Гуанг Донг), В’єтнам (м. Сайгон), США (м. Бостон та Санта-Фе), Мексика (м. Сьюдад-Хуарес), Гаїті (м. Порт-а-Пренс), Південно-Африканська Республіка (м. Ньюкасл), Демократична республіка Конго.

Mykolaiv ART Week: CHANGE

Mykolaiv ART Week – головна мистецька подія року у Миколаєві

Art-week-change_cover-fb-event_1640x856

Фестиваль актуального мистецтва проходитиме у Миколаєві вже 5-й рік поспіль

Mykolaiv ART Week: CHANGE

Наскрізна тема фестивалю – CHANGE (зміни/перелами)

«Кожного року ми намагаємось вибрати найбільш відповідну тематику фестивалю до того, що відбувається в нашій країні та світі. Цього року тематика фестивалю – CHANGE (Зміни). Світ змінюється, не тільки через пандемію. За 5 років існування фестивалю змінилася політична ситуація в деяких країнах, відбулось декілька масштабних змін в екологічній ситуації, навіть ми командою фестивалю змінилися за ці 5 років», – зазначає Дмитро Ларченко, куратор конкурсу.

Концепція проекту CHANGE полягає в тому, щоб дослідити зміни у суспільстві та роль людини у глобальному світі. Це своєрідна рефлексія подій навколо себе та свого оточення у світі пост-правди й прийняття миттєвих рішень.

«Нам вдалося масштабувати свою діяльність та завоювати довіру до команди проекту. Цього року близько 40% учасників – митці з 30 країн світу. Всі роботи, що були подані – різноманітні, з нетиповим підходом до виконання. Експертна рада цього разу намагалась відібрати роботи в різних техніках та з різним посилом. Частина цих робіт складуть основу майбутньої виставки CHANGE, що відбудеться в рамках 5-го Фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week в Миколаєві», – наголошують організатори фестивалю.

Це мистецькі роботи у різних жанрах: фотографія, графіка та живопис, колаж, анімація, відео-арт, перформанс, скульптура та інсталяція.

Фестиваль відбудеться в Миколаєві у жовтні в арт-просторі *8 ПРИЧАЛ за дотриманням усіх карантинних заходів.

Проект реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"