Житомирська область: моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства

Шановні колеги!          Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” впроваджує загальнонаціональний проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на ...

коронавірус

Юлия Бодашевская

Шановні колеги!         

Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” впроваджує загальнонаціональний проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”.

Мета проєкту – мобілізувати громадських активістів і активісток та провести разом з ними моніторинг регіональних антикоронавірусних програм, а також розробити і представити урядовцям рекомендації на майбутнє: і для виходу з карантину, і на випадок нових хвиль вірусу. 

Протягом останніх трьох місяців ми досліджували місцеві політики та регіональні практики реагування на пандемію COVID-19, ініціювали діалог між представниками місцевої влади та громадськості, визначили ефективності зазначених політик і пропонуємо шляхи покращення існуючих місцевих політик у соціально-економічній сфері. 

Презентуємо Вам виготовлений звіт який охоплює результати моніторингу по Житомирській області в 7 громадах – Житомирській, Бердичівській, Новоград-Волинській, Глибочицькій, Новогуйвінській, Тетерівській та Станишівській.

    Звіт проєкту Житомирська область корегований

Якщо Ви бажаєте доповнити або уточнити інформацію – за всіма роз’ясненнями просимо Вас звертатися до регіональної координаторки організації – Юлії Бодашевської за телефоном 097-604-33-30  або писати на електронну адресу: [email protected]

Проєкт реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fund of the United States).

Юлія Бодашевська

Радник з питань соціальної згуртованості

CF Stabilization Support Services

Mobile: +38 (097) 604 33 30

E-mail: [email protected] [email protected]

Site: http://sss-ua.orghttp://radnyk.org


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Успішні приклади впровадження РЕЧВ на підприємствах України

“Каталог зелених рішень”: посібник з екоідеями для учасників Громадського бюджету

Тактичний урбанізм: створюємо місто для людей

Громадянська освіта для молоді через історію ремесел

Цикл історій про хелперів. Сергій Зосименко: Наголошую - не хворіють, а лікуються!

10 порад для управлінців освітою в громадах від експертів проєкту DECIDE