Відео “Печерні люди” в межах проєкту «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам»

Чому «печерні люди»? Тому що в сучасному світі, технологічно і інформаційно розвинутому не може бути місця домашньому насильству. Конфлікти завжди трапляються між людьми, але спосіб їх вирішення не ...

Додано:
Liuba Zhernovska

logo-ВІННИЧЧИНА

Liuba Zhernovska

Чому «печерні люди»? Тому що в сучасному світі, технологічно і інформаційно розвинутому не може бути місця домашньому насильству. Конфлікти завжди трапляються між людьми, але спосіб їх вирішення не може залишатися таким, як у печерному світі, з бійками та сварками. В той же час ми є часто свідками такої дикої поведінки.

Як протидіяти? В першу чергу не мовчати, повідомляти про випадки домашнього насильства, тим самим зменшувати рівень загрози для життя тих, хто страждає від домашнього насильства. Зміна поведінки зробить цей світ безпечнішим для жінок та дітей, а те що безпечно для жінки – безпечно для всіх.  

Проект «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні» сприятиме розробці та ефективній реалізації обласних планів дій на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року.  


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Як створити простір безпеки та рівності: GESI-підхід у молодіжних центрах і просторах

Методичні рекомендації з відновлення територіальних громад

Виїзд дитини за кордон під час воєнного стану

Чи може переселенець працевлаштуватися за основним місцем роботи на новому місці?

Моніторинг процесу вступу України в ЄС в частині довкілля та зміни клімату

Адаптація під час зміни місця проживання