Стандарти витрат у розрізі галузей як основа ефективного фінансового управління для різних типів громад – путівник

Матеріали путівника будуть корисні представникам органів місцево­го самоврядування, виконавчих органів рад, фінансових управлінь, осо­бливо у період завершення реформування ...

cq5dam.web.699.470

Громадський Простір

Матеріали путівника будуть корисні представникам органів місцево­го самоврядування, виконавчих органів рад, фінансових управлінь, осо­бливо у період завершення реформування адміністративно-територіаль­ного устрою, формування нових громад базового рівня та остаточного розподілу повноважень.

Путівник містить посилання на нормативну базу, що регулює здійс­нення повноважень органами місцевого самоврядування базового рів­ня, зведену інформацію про стандарти відповідних послуг, цілі держав­ної політики у відповідній сфері, результативні показники з урахуванням застосування гендерно орієнтованого бюджетування та алгоритми роз­рахунків стандартів витрат на основі чинного законодавства.

 

Скачати та переглянути: Стандарти витрат у розрізі галузей як основа ефективного фінансового управління для різних типів ОТГ.

 

Путівник підготовлено експертами ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування» за участі незалежних консультантів з місцевих фінансів у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Джерело: decentralization.gov.ua.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Результати моніторингу порушення цифрових прав в Україні за березень 2021 року

Видання "Молодь з інвалідністю і соціальні медіа: державна політика, проєктна діяльність, інклюзія"

Видання для людей поважного віку «Інформаційна гігієна, або як розпізнати неправдиві новини в інтернеті»

Алгоритм впровадження корекційних програм для кривдників

Методичні рекомендації для реалізації корекційної програми для кривдників

Трудова міграція з України: нотатки до проблеми належного управління