Покрокова інструкція зі створення коворкінгів

Брошура «Покрокова інструкція зі створення коворкінгів» розроблена Інститутом громадянського суспільства за результатами першого (2018/2019) навчального року роботи шкільних коворкінгів у ...

Додано:
powerreform

Для фб

powerreform

Брошура «Покрокова інструкція зі створення коворкінгів» розроблена Інститутом громадянського суспільства за результатами першого (2018/2019) навчального року роботи шкільних коворкінгів у Баранівській ОТГ. Шкільні коворкінги були створені у форматі нового освітнього закладу – Міжшкільний ресурсний центр (МРЦ).

Міжшкільний ресурсний центр та шкільний коворкінг – це нові освітні інституції в громаді, які мають на меті зробити сучасною технологічну освіту школярів, допомогти реалізувати підприємницький і творчий потенціал підлітків, а відтак – стимулювати розвиток громади.

Для успішної роботи коворкінгів необхідно зробити ряд кроків, з якими можна ознайомитися в інструкції – завантажити

Брошура підготовлена в рамках проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», що впроваджується Баранівською міською радою, ГО «Інститут громадянського суспільства» та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Моніторингове дослідження «Імплементація Національної Стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки»

Стратегічна комунікація у громадських організаціях

Газета «Радник Старости»: четвертий у 2019 році номер

На шляху до сталого житлового господарства: енергоефективність будинків в Україні

Державна політика у сфері адмінпослуг: що пропонують експерти

Політичні дебати – дискусія, що вирішує долю держави