Підхід, заснований на правах людини, у змісті та реалізації культурних політик. Аналітичний звіт

Опубліковано аналітичний звіт за результатами проекту "Підхід, заснований на правах людини, у змісті та реалізації культурних політик в Україні", що реалізовувався протягом червня-жовтня 2020 року ...

Додано:
resonance

Human_rights_cover-01

resonance

Опубліковано аналітичний звіт за результатами проекту “Підхід, заснований на правах людини, у змісті та реалізації культурних політик в Україні”, що реалізовувався протягом червня-жовтня 2020 року Регіональним благодійним фондом “Резонанс” за підтримки Українського культурного фонду. 

У звіті представлено результати дослідження та рекомендації щодо впровадження принципів підходу, заснованого на правах людини в процеси підготовки, реалізації та моніторингу місцевих культурних політик, а також відображення відповідних принципів у програмних документах об’єднаних територіальних громад.

Пулбікація складається зі вступної частини, трьох розділів, висновків та рекомендацій. У вступній частині надано коротке резюме результатів дослідження українською та англійською мовами, огляд попередніх досліджень у даній сфері, а також методологію дослідження. 

У першому розділі – “Стандарти” представлено загальний огляд принципів підходу, заснованого на правах людини, міжнародний досвід його впровадження у місцеві політики та програми розвитку, а також короткий огляд міжнародних стандартів та національного законодавства за темою дослідження. Другий розділ – “Процеси та практики” – присвячено аналізу результатів 30 глибинних інтерв’ю з релевантними стейкхолдерами. У третьому розділі – “Аналіз документів” – здійснено аналіз 30 місцевих стратегій та програм розвитку культури (рівень ОТГ). У висновках представлено узагальнений огляд стану інтеграції окремих стандартів ППЛ в документах місцевих культурних політик, наведено проблеми та можливості, пов’язані з застосуванням ППЛ в Україні, та надано рекомендації за результатами дослідження.

З повним текстом аналітичного звіту можна ознайомитись на сайті Регіонального благодійного фонду “Резонанс” у розділі “Публікації“.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Співробітництво громад - запорука успіху освітніх проєктів

Як створити ЦНАП, вільний від корупції - посібник від Програми ЄС «U-LEAD з Європою»

Асоціація міст представляє Посібник з питань передачі земельних ділянок с/г призначення державної власності у комунальну власність

Передача земель з державної власності у комунальну - практичний посібник від АМУ

Організовуємо управління освітою на рівні громади. Що потрібно врахувати?

Посібник з антикризових комунікацій для громад: як протистояти викликам і успішно діяти в період кризи