Моніторингове дослідження «Імплементація Національної Стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки»

Дослідження присвячено моніторингу імплементації Національної Стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки.ВІЗУАЛІЗОВАНИЙ ВИКЛАДМоніторингове дослідження ...

Screenshot_28

Громадський Простір

Дослідження присвячено моніторингу імплементації Національної Стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки.

ВІЗУАЛІЗОВАНИЙ ВИКЛАД

Моніторингове дослідження здійснювалося на запит Секретаріату Кабінету Міністрів України, як частина проекту Ради Європи «Cприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні». Метою дослідження була оцінка прогресу та досягнень в імплементації Стратегії та вивчення ролі органів виконавчої влади й Координаційних рад в імплементації Стратегії. У рамках дослідження були проаналізовані основні документи Стратегії, пов’язані нормативно-правові акти, проведено низку інтерв’ю з особами, залученими до імплементації Стратегії, та експертами.

Читати моніторингове дослідження «Імплементація Національної Стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки»

Цей звіт підготовлений ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив» на запит Секретаріату Кабінету Міністрів України за фінансової підтримки Ради Європи в рамках її проекту «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні».


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Публічні закупівлі у громадах: посібник для замовників

Бути в курсі: аналіз змін до Податкового кодексу України, що затверджені Законом № 3275

Як бізнесу взяти курс на сталий розвиток: досвід України та Нідерландів

Стягнення аліментів на повнолітню дитину

Громадська експертиза: як ефективно залучати жителів громад до вдосконалення рішень місцевої влади?

Практичний посібник для розпорядників коштів місцевих бюджетів «Внутрішній аудит: від теорії до практики»