Методичний посібник із збіркою кращих практик «Управління системою освіти територіальних громад: досвід країн Вишеградської четвірки для України»

До Вашої уваги презентуємо електронний методичний посібник із збіркою кращих практик «Управління системою освіти територіальних громад: досвід країн Вишеградської четвірки для України». У методичному ...

Додано:
[email protected]

book-2

[email protected]

До Вашої уваги презентуємо електронний методичний посібник із збіркою кращих практик «Управління системою освіти територіальних громад: досвід країн Вишеградської четвірки для України».

 У методичному посібнику викладені теоретичні аспекти та практичні рекомендації щодо управління системою освіти територіальних громад, а саме формування та реалізації стратегій розвитку освіти і планів оптимізації освітньої мережі.

Матеріали посібника створені тренерами та експертами проекту «Управління системою освіти територіальних громад: досвід країн Вишеградської четвірки для України», який реалізовує Громадська організація «Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини» спільно з 8 партнерськими організаціями з України, Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини.

Проект співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського Фонду. Місія Міжнародного Вишеградського фонду полягає в просуванні ідей щодо сталого регіонального співробітництва у Центральній Європі.

Методичний посібник рекомендований для фахівців у сфері стратегічного планування, представників органів місцевого самоврядування, органів влади, закладів освіти, громадських діячів, ЗМІ, а також інших читачів, які бажають підвищити свою компетентність у сфері управління системою освіти територіальних громад.

Зміст публікації є викладом думки авторів та не відображає поглядів Міжнародного Вишеградського фонду.

Методичний посібник доступний для завантаження за посиланням.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?

Що потрібно зробити, щоб комфортно жити в громаді?

Які компетенції нам потрібні для відновлення?

У Кривому Розі волонтерки шиють білизну для лікарень та ВПО