Інформаційні брошури для людей поважного віку з питань реалізації та захисту майнових прав

В Україні гостро постає проблема правової ізоляції вразливих верств населення, внаслідок відсутності інформування щодо прав та механізмів захисту. Особливо гостро питання стосується населення, яке ...

Додано:
prawolviv2016

1ujujj

prawolviv2016

В Україні гостро постає проблема правової ізоляції вразливих верств населення, внаслідок відсутності інформування щодо прав та механізмів захисту. Особливо гостро питання стосується населення, яке проживає за межами обласного центру, та належить до категорії осіб пенсійного та передпенсійного віку.

Вони не мають належного рівня обізнаності як захистити право власності, правильно укладати договори довічного утримання, через незначні доходи не можуть звернутися до кваліфікованих спеціалістів.

За результатами нашої роботи саме з цією категорією людей, було виявлено ряд проблем з питань права власності та оформлення спадщини, а також існує проблема правильного розуміння договору довічного утримання, який часто плутають з договором дарування, що в подальшому призводить до втрати своєї власності.

Пропонуємо Вашій увазі серію Інформаційних брошур для людей поважного віку:

Особливості cпадкування за законом та заповітом

Особливості приватизація землі

Порядок укладення договору дарування

Особливості укладення договору довічного утримання

Приватизація державного житлового фонду

Судовий порядок захисту прав_ цивільний процес

Видання можна отримати звернувшись на email: [email protected] або завантажити прикріплені файли.

Інформаційні брошури видані в рамках проекту “Захист майнових прав людей поважного віку” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.”


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Територіальна ідентичність та символіка простору в контексті російської агресії в Україні

Публічний звіт Спілки "Громадські ініціативи України" за 2021 рік

Стійкі та гнучкі

Як діяти представникам ОМС, якщо внаслідок бойових дій пошкоджені інфраструктурні об’єкти?

Простій: оголошувати не можна працювати. Де поставити кому?

Власний кваліфікований сертифікат відкритого ключа (токен) втрачений або скомпроментований? Пояснюємо, що має зробити керівник