Аналітично-практичний матеріал «Складання благодійними організаціями річної фінансової звітності: вимоги законодавства на практичних прикладах»

Розроблений аналітично-практичний матеріал «Складання благодійними організаціями річної фінансової звітності: вимоги законодавства на практичних прикладах» допоможе благодійним організаціям скласти ...

Фінансова_звітність_-1_page-0001

Громадський Простір

Розроблений аналітично-практичний матеріал «Складання благодійними організаціями річної фінансової звітності: вимоги законодавства на практичних прикладах» допоможе благодійним організаціям скласти якісну фінансову звітність, яка є фінансовим «обличчям» та показником прозорості діяльності неприбуткової організацій.

Це видання буде в нагоді бухгалтерам та фінансовим менеджерам у процесі пошуку рішень щодо відображення різноманітних господарських операцій благодійної організації у фінансовій звітності. Матеріал містить інформацію, підкріплену нормативними актами.

Читати

Джерело: Український Форум Благодійників


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Результати дослідження «Опитування щодо поширення актуальної інформації про COVID19 та освітніх потреб для людей поважного віку»

"Шлях до успіху в очікуваних конкурсах програми Горизонт Європа у сфері цифрових інновацій". Матеріали вебінару

Що відомо про нетрадиційний газ в Україні?

Порядок відшкодування збитків завданих транспортному засобу при падінні дерева

Ти і народний депутат: Одеський КВУ підготував роз'яснення для виборців

Стандарти витрат у розрізі галузей як основа ефективного фінансового управління для різних типів громад - путівник