Волонтерство в Польщі та Німеччині

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Maryna Czarna

Безымянный коллаж
Волонтерство в Польщі та Німеччині

Річні волонтерські проекти соціальної, історичної, культурно-освітньої тематики. Протягом року волонтери працюють в обраному проекті в одній з організацій Польщі:

 • у Гданську «Музей Штутгоф»: робота в архіві, допомога в педагогічному відділі, відвідування літніх людей;
 • у Кракові освітній центр «Радісна новина 2000»: допомога в проведенні занять та тренінгів для учнів і молоді, робота в офісі, відвідування літніх людей;
 • у Кракові «Мальтійський центр допомоги дітям з обмеженими можливостями та їх родинам»: робота з дітьми з аутизмом і ДЦП під час музикотерапії, в басейні тощо;
 • в Освенцимі «Єврейський центр»: проведення тренінгів та екскурсій, зокрема англійською, допомога в офісі;
 • в Любліні «Брама Гродська – Театр NN»: допомога в офісі, робота над перекладами, участь у тренінгах та різних культурно-освітніх заходах;
 • у Варшаві «Єврейська община»: допомога в дитячому садку, робота з літніми людьми.

В Німеччині проекти проходитимуть в Берліні, Дахау, Гамбурзі, Оснабрюку та Веймарі. Це робота в архівах музеїв, офісна робота, відвідування літніх людей.

  Коротка інформація:

  • Коли: з 01.09. 2019 по 31.08. 2020;
  • Де: в громадських організаціях, музеях та освітніх центрах Польщі та Німеччини;
  • Хто може взяти участь: молоді люди віком від 18 до 30 років;
  • Термін подачі документів: до 31.01. 2019.

 Проекти передбачають, що волонтери з України будуть разом працювати, або жити з волонтерами з Німеччини. На початку волонтерського року відбудеться підготовчий семінар. Наступні семінари протягом року дадуть змогу учасникам представити свої успіхи в проектах та обговорити подальшу діяльність з координатором.

 Фінансове забезпечення учасників. Учасники отримають: квитки на дорогу до міста, де буде відбуватися проект та назад по його завершенню; безкоштовну річну візу; страховку; житло; безкоштовний проїзд по місту; гроші на харчування та кишенькові, які отримуватимуть учасники щомісяця у розмірі від 800 злотих в Польщі та 300 євро в Німеччині; оплачувану відпустку; мовні курси.   

 Вимоги до кандидатів. Молоді люди віком від 18 до 30 років. Кандидати мають бути мобільними та з високим рівнем мотивації. Важливим є досвід громадської діяльності та знання іноземних мов.

 

Умови відбору. Для участі у польських проектах необхідно підготувати виключно англійською мовою, а для участі в німецьких – німецькою мовою наступні документи:

Відібраним кандидатам буде запропоновано пройти співбесіду, на підставі якої будуть остаточно відібрані кандидати до кожного конкретного проекту.

 Термін подачі документів. Для участі у проекті необхідно заповнити анкету та подати увесь список документів до 31 січня 2018 року та надіслати за адресою [email protected].

 Більш детальна інформація на сайті http://www.asf-ev.de/

 

 


Останні публікації цього розділу:

Директор департаменту моніторингу

Community Development Assistant​, Краматорськ

Короткостроковий консультант з супроводу комунікаційної стратегії проекту (SMM-менеджер; Експерт з питань комунікації)

Асистент з інформаційно-комунікаційних технологій (IT)

Спеціаліст з юридичних питань (відділ інформування, консультування та правової допомоги)

Молодший експерт в Проекті ЄС "Право-Justice"