Центр АХАЛАР запрошує до співпраці спеціаліста у сфері фандрайзингу

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Center Ahalar

index
Центр АХАЛАР запрошує до співпраці спеціаліста у сфері фандрайзингу

Центр гуманістичних технологій АХАЛАР – громадська організація, що більше ніж 25 років реалізує міжнародні проєкти, метою яких є розвиток громад, неформальна освіта дорослих, актуалізація тем професійного та емоційного вигорання, необхідності допомоги у кризових ситуаціях та інші.

Враховуючи нову стратегію організації та зміну деяких видів діяльності, ми щиро запрошуємо до команди менеджера з навичками фандрайзингу. Ми відкриті на теми проєктів, що будуть надихати нову особу. Готові на розширення цільової аудиторії, взаємодію з новими партнерами та фондами для досягнення спільних цілей, використанню інноваційних шляхів залучення ресурсів та ін. Зі своєї сторони також очікуємо від колеги самостійності, нової енергії та відповідальності.

Наша унікальність в тому, що:

  1. Ми залучаємо партнерів/експертів/учасників з різних куточків світу до креативної, конструктивної та корисної взаємодії.
  2. Дотримуємося гуманістичних цінностей та прав людини.
  3. Вважаємо, що в проєкті головне – це люди.
  4. Наша команда не перестає вчитися та змінюватися, щоб мати ресурс та сучасні методи задля вирішення проблем.

Працювати можемо онлайн з будь-якого куточка планети (є великий досвід). Прохання надсилати пропозиції на електронну пошту [email protected] до 01.10.2020 включно.


Останні публікації цього розділу:

Вакансія: Cоnsultant-analyst on Investment Promotion

Національний консультант з підтримки впровадження цифрових рішень для бізнес асоціацій

Freedom House шукає Консультанта/ку для проєкту з громадського контролю за силовими структурами

Компанія / індивідуальний консультант(и) для проведення оцінки потреб щодо психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) різних цільових груп та розробки втручань/тренінгів з нарощування потенціалу

Журналіст/ка-розслідувач/ка

Проєктний/а координатор/ка