Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) шукає консультанта із розробки технічного завдання національного геопорталу національної інфраструктури геопросторових даних (в частині інтеграції геопорталу)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Job-Vacancy
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) шукає консультанта із розробки технічного завдання національного геопорталу національної інфраструктури геопросторових даних (в частині інтеграції геопорталу)

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) шукає консультанта із розробки технічного завдання національного геопорталу національної інфраструктури геопросторових даних (в частині інтеграції геопорталу). 

Метою роботи консультанта  буде експертна допомога в підготовці технічного завдання на створення національного геопорталу національної інфраструктури геопросторових даних в частині в частині інтеграції геопорталу відповідно до Закону України «Про національну інфраструктуру геопросторових даних» та постанови Кабінету Міністрів від 26 травня 2021 № 532 «Про затвердження Порядку функціонування національної інфраструктури геопросторових даних».

Зміст завдання:

 • Сформувати вимоги до підготовки базових веб карт для публічного доступу з використанням технологій VectorTile, GeoJson, SHP, WMS/WTMS;
 • Сформувати вимоги до інтеграції Національного геопорталу з діючими мережею галузевих геопорталів;
 • Сформувати вимоги до інтеграції з діючими геопорталами та геоінформаційними система регіонального та місцевого рівнів;
 • Сформувати вимоги до надійності Національного геопорталу.

Строк виконання завдання: з 1 липня 2022 року до 30 вересня 2022 року, загальна кількість днів: 60 днів. Для залучення на цю посаду передбачається укладення короткострокового договору підряду, термін якого визначатиметься в залежності від обсягу визначених завдань, що включені до Річних планів робіт Проекту.

Необхідні навички та професійна кваліфікація:

 • Досвід роботи: Наявність досвіду у сфері національної інфраструктури геопросторових даних не менше 3 років.
 • Підтверджений досвід розробки нормативно-правових актів з питань інфраструктури геопросторових даних, державного земельного кадастру тощо.
 • Знання питань формування та реалізації державної політики у сфері національної інфраструктури геопросторових даних.

Технічна сертифікація:

 • Вимоги щодо освіти: вища освіта близька до сфер: геодезія, картографія, кадастр.      
 • Знання мов: українська – обов’язково, англійська – бажано.               
 • Зв’язок/комунікація: за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів з використанням Інтернету.
 • Необхідність подорожувати: так
 • Навички та вміння: Глибоке знання земельного законодавства, суті та основних напрямів сучасної української земельної реформи та проблем її реалізації.
 • Комп’ютерні навички на рівні досвідченого користувача: спроможність використовувати в роботі такі програмні продукти як MS Project та інші програми Office 365 (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Power BI та інші).

Просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу [email protected] не пізніше 19 червня 2022 р. з поміткою «Консультант із розробки технічного завдання національного геопорталу національної інфраструктури геопросторових даних (в частині інтеграції геопорталу)» та Вашим прізвищем у темі листа.

Завантажити технічне завдання для консультанта-підрядника

 


Останні публікації цього розділу:

Менеджер_ка програм та партнерства / Program & Partnership Manager

Старший(-а) експерт(-ка) з юридичних питань з Транспортної політики до команди підтримки реформ у Верховній Раді України

Інспектор_ка з кадрів/HR Assistant

Проєктний/а менеджер/ка проєкту «Підтримка житла та водопостачання», Миколаїв / Project Manager for Shelter&WASH Support Project, Mykolaiv

Проєктний/а менеджер/ка проєкту «Підтримка житла та водопостачання», Херсон / Project Manager for Shelter&WASH Support Project, Kherson

Проєктний/а менеджер/ка проєкту «Підтримка житла та водопостачання», Харків / Project Manager for Shelter&WASH Support Project, Kharkiv