Проект міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)» шукає короткострокового експерта з розробки моделі клубу і школи виробників кондитерських і крафтових продуктів

Зафіксувати у Google календарі!


chemonics_logo
Проект міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)» шукає короткострокового експерта з розробки моделі клубу і школи виробників кондитерських і крафтових продуктів

Метою роботи короткотермінового експерта є розробка нового/адаптація існуючого формату і бізнес-моделі функціонування клубу і школи виробників кондитерських і крафтових продуктів на регіональних та місцевих рівнях у результаті аналізу кращого українського та міжнародного досвіду з цього питання.

Очікувані результати:

  1. Проаналізовано український та міжнародний досвід по створенню клубів виробників локальних продуктів та освітньої діяльності на їх базі, успішні приклади описано, статистичні та інші матеріали проаналізовано. Проаналізовано основні проблеми у галузі кондитерського і крафтового виробництва, у першу чергу, для «ММСП», вирішенню яких сприятиме створення Клубів та Школи.                                                             
    Експерт має підготувати: 1) 
    перелік існуючих українських клубів виробників кондитерських, крафтових та/або інших харчових продуктів та шкіл/навчальних курсів для таких виробників, розвиток яких потенційно може підтримати «АГРО»; 2) перелік українських спілок, асоціацій виробників кондитерських, крафтових та/або інших харчових продуктів на базі яких можна створити Клуби та Школу.
  2. Розроблено бізнес-моделі діяльності Клубів і Школи відповідно до погодженого Програмою «АГРО» формату (членські внески, варіанти інтеграції їх діяльності з недержавними організаціями, асоціаціями виробників, бізнесом, інше) з метою забезпечення їх сталої роботи після завершення роботи Програми USAID «АГРО».
  3. Створено реєстр ММСП виробників кондитерської і крафтової продукції в Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Черкаській областях. 
  4. Підготовлено та проведено круглий стіл для презентації результатів дослідження.
  5. Підготовлено заключний звіт.

Термін виконання та кількість робочих днів:

Завдання повинне бути виконаним протягом 25 робочих днів у період з 01.12.2020 до 31.01.2021.

Детальний план, вимоги до кандидатів та інші подробиці дивіться у повному тексті оголошення.

Просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу agro.hr@chemonics.com не пізніше 09 листопада 2020 р. з поміткою «Короткотермінового експерта з розробки моделі клубу і школи виробників кондитерських і крафтових продуктів» та Вашим прізвищем у темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.

Компанія «Кімонікс» – роботодавець, що надає рівні можливості всім кандидатам і працівникам та не дискримінує за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, статі, національності, політичних переконань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентифікації, сімейного статусу, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних організаціях, або за іншими факторами, що не входять до переліку необхідних навичок та професійної кваліфікації.


Останні публікації цього розділу:

Фахівець відділу закупівель (лікарські засоби та вироби медичного призначення)

DiXi Group шукає консультанта для оновлення положень та політик організації

Технічний національний консультант

Консультант по зв’язкам з громадськістю

Комунікаційний/-а менеджер/-ка в Трансперенсі Інтернешнл Україна

Вакансія: Program Coordinator