Проект міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)» шукає консультанта-підрядника з розробки типового бізнес-плану виробництва крафтових сирів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics_logo
Проект міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)» шукає консультанта-підрядника з розробки типового бізнес-плану виробництва крафтових сирів

Метою роботи консультанта-підрядника з розробки типового бізнес-плану виробництва крафтових сирів  є  розробка типового бізнес-плану створення виробничих потужностей та організації виробництва крафтових сирів потужністю від 200 до 1000 літрів за добу з можливістю зміни параметрів виробництва, організаційно-правової форми та системи оподаткування. 

Основні функції: 

Розробка структури/формату бізнес-плану та його погодження з Програмою АГРО. При розробці повинні бути враховані вимоги наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 724 від 19.06.2012, а також включені наступні розділи:  

  • аналіз статистичних та інших матеріалів, визначення маркетингових зон діяльності (зон впливу) цеху сироваріння; 
  • обґрунтування потужності виробництва цеху відповідно до потреб;  
  • обґрунтування ефективності інвестицій; 
  • SWOT-аналіз організації діяльності цеху сироваріння; 
  • моделі та техніко-економічне обґрунтування інтеграції діяльності цеху сироваріння з діяльністю малих та середніх виробників молока, включаючи власників ОСГ. 

 Розробка версії бізнес-плану відповідно до погодженої структури/формату з можливістю зміни параметрів виробництва (денний обсяг переробки молока, можливість виробництва до п’яти різних видів сирів), організаційно-правової форми та системи оподаткування (використання вкладених таблиць Excel із розрахунками та змінними величинами в текстовий формат бізнес-плану у форматі Word). 

Термін виконання завданняз 15 липня 2020 року по 30 вересня 2020 рокузагальна кількість робочих днів: 25 днів

Із залученим на цю посаду консультантом передбачається укладання короткострокового договору підряду. 

Детальний план, вимоги до кандидатів та інші подробиці дивіться у повному тексті оголошення Консультант-підрядник з розробки типового бізнес-плану виробництва крафтових сирів.

 Зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу [email protected] не пізніше 25 червня 2020 р. з поміткою «Консультант з розробки типового бізнес-плану підприємства з виробництва сирів» та Вашим прізвищем у темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.


Останні публікації цього розділу:

Тренер з проектного менеджменту

Консультант-педагог у м. Рубіжне

Консультант-психолог у м. Рубіжне

Провідний фахівець з грантів / Grants Technical Officer

Відеопродюсер/-ка у «Слідство.Інфо»

Вакансія: Procurement Manager