Проект міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)» шукає експерта з розробки бізнес-моделі створення потужностей з надання послуг зі спільного виробництва крафтових/локальних продуктів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics_logo
Проект міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)» шукає експерта з розробки бізнес-моделі створення потужностей з надання послуг зі спільного виробництва крафтових/локальних продуктів

Метою роботи  експерта є  розробка бізнес-моделі  зі створення/адаптації виробничих потужностей та організації виробничих процесів з надання послуг по спільному виробництву  локальних/крафтових продуктів,  з можливістю зміни параметрів виробництва, організаційно-правової форми та системи оподаткування.

Зміст завдання: 

1. Розробка структури/формату бізнес-моделі та її погодження з Програмою АГРО. При розробці повинні бути передбачені наступні розділи:

  •  аналіз статистичних та інших матеріалів, визначення маркетингових зон діяльності (зон впливу) цеху;
  • обґрунтування потужності виробництва цеху відповідно до потреб;
  • обґрунтування ефективності інвестицій;
  • SWOT-аналіз організації діяльності цеху ;
  • моделі та техніко-економічне обґрунтування інтеграції діяльності цеху з діяльністю малих та середніх виробників, включаючи власників ОСГ. 

2. Розробка версії бізнес-моделі відповідно до погодженої структури/формату з можливістю зміни параметрів виробництва (денний обсяг виробництва, можливість виробництва різних видів продуктів (наприклад: вареники, джеми, пастила, чіпси, варення, кондитерські вироби тощо), організаційно-правової форми та системи оподаткування (використання вкладених таблиць Excel із розрахунками та змінними величинами в текстовий формат бізнес-моделі.

Із залученим на цю посаду консультантом передбачається укладання короткострокового договору підряду.

Термін виконання завдання: з 1 грудня 2020 року по 30 січня 2021 року, загальна кількість робочих днів: 25 днів.

Місце виконання завдання: за місцем проживання виконавця з можливістю короткотермінових виїздів на підприємства за потребою.

Детальний план, вимоги до кандидатівта інші подробиці дивіться у повному тексті оголошення Експерт з розробки бізнес-моделі створення потужностей з надання послуг зі спільного виробництва крафтових локальних продуктів

Зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу agro.hr@chemonics.com не пізніше 15 листопада 2020 р. з поміткою «Експерт з розробки бізнес-моделі створення потужностей з надання послуг зі спільного виробництва крафтових/локальних продуктів» та Вашим прізвищем у темі листа. Будь ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.

«Кімонікс»   ̶  компанія, що надає рівні можливості всім кандидатам і працівникам та не дискримінує за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, статі, національності, політичних переконань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентифікації, сімейного статусу, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних організаціях, або за іншими факторами, що не входять до переліку необхідних навичок та професійної кваліфікації. 


Останні публікації цього розділу:

Вакасія в ПРООН Україна - Health Programme Specialist

Вакансія: Veterans’ Reintegration Expert

Вакансія: National Public Health/IPC Officer

Вакансія: Procurement/ Logistics Assistant, G4, 2 positions

Вакансія: National Consultant to provide expert support to development of platforms and coalitions of the MSME Business Membership Organizations (up to 5 coalitions)

Менеджер/ка навчальних програм