Procurement Consultant for Communities for USAID DOBRE Program/Консультант (ка) із закупівельної діяльності для територіальних громад (ТГ) в програму USAID DOBRE

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
GC_UkraineHR

вакансія vacancy(2) робота
Procurement Consultant for Communities for USAID DOBRE Program/Консультант (ка) із закупівельної діяльності для територіальних громад (ТГ) в програму USAID DOBRE

Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), шукає короткострокових консультантів:

ПОЗИЦІЯ:                                                       Консультант із закупівельної діяльності для територіальних громад (ТГ)

ПЕРІОД РОБОТИ:                                          6 місяців

МІСЦЕ РОБОТИ:                                            ТГ, які розташовані в Чернігівській, Чернівецькій, Запорізькій, Харківській, Дніпропетровській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській, Івано-Франківській та Тернопільській областях

РОБОЧЕ НАВАНТАЖЕННЯ:                          до 48 фактично відпрацьованих днів

МЕТА:

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це шестирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). DOBRE працює для надання допомоги територіальним громадам (ТГ) в Україні, щоб долати виклики та використовувати можливості, які дає децентралізація, через поліпшення місцевого самоврядування і підвищення рівня залучення громадян до вироблення положень та прийняття рішень. Галузі технічної підтримки ураховують: стратегічне планування; управління фінансами; надання публічних послуг; місцевий економічний розвиток; гендерно орієнтовані та молодіжні політики. DOBRE також працює над посиленням взаємозв’язків та співпраці серед ТГ. Партнерами Global Communities у консорціумі виконавців Програми DOBRE є Український кризовий медіа-центр; SocialBoost; Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща; та Національний Демократичний Інститут (NDI).

Програма USAID DOBRE співпрацює із 100 громадами у 10 областях України: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській, Тернопільській, Чернівецькій, Чернігівській та Запорізькій.

Мета DOBRE полягає в тому, щоб надати можливість процвітання новоствореним ТГ, слугуючи моделлю та мотивацією для інших населених пунктів, які прагнуть об’єднатись. Однією із стратегій досягнення цієї мети є підвищення ефективності систем та процесів фінансового менеджменту в партнерських ТГ .

Метою даних робіт є покращення вмінь та навичок представників ТГ у здійсненні закупівельної діяльності. Основним завданням цього навчання є надання слухачам необхідних теоретичних та практичних знань щодо організації та здійснення державних закупівель, порядку розробки необхідних документів для закупівель, набуття слухачами вмінь та навичок з питань, що виникають під час здійснення процедур державних закупівель відповідно до внесених змін до Закону України «Про публічні закупівлі».

ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ / КОНКРЕТНІ ЗАВДАННЯ:

DOBRE проведе відбір кандидатів, які будуть здатні забезпечити ТГ тренінгами, консультаціями і виконувати інші завдання для покращення закупівельної діяльності в обраних громадах в 10 цільових областях: Чернігівській, Чернівецькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Конкретні завдання для покращення закупівельної діяльності на рівні громад:

Завдання 1: Консультант проведе аналіз положення про уповноважену особу обраних громад в Чернігівській, Чернівецькій, Запорізькій областях на предмет дотримання законодавства для кожної ТГ та сформулює рекомендації для вдосконалення цього документу. Дані рекомендації мають бути надіслані консультантом в кожну ТГ для обговорення з ключовими особами для подальшого врахування у закупівельній діяльності ТГ.

Приблизний LOE для Завдання 1 – не більше 13 днів

Завдання 2. Консультант проведе принаймні одну онлайн зустріч з кожною з обраних громад в Чернігівській, Чернівецькій, Запорізькій областях з метою обговорення змін до закупівельного законодавства, виявлених недоліків за результатами аналізу положення про уповноважену особу в ТГ та з метою надання відповідей на проблемні питання ТГ стосовно закупівельного процесу.

Приблизний LOE для Завдання 2 – не більше 13 днів

Завдання 3. Консультант розробить презентацію та робочі матеріали для тренінгів, які повинні містити набір практичних порад, рекомендацій, інструментів та шаблонів для проведення закупівельної діяльності ТГ.

Приблизний LOE для Завдання 3 – не більше 2 днів

Завдання 4: Консультант проведе 2 навчальних тренінги онлайн щодо закупівельної діяльності ТГ (в залежності від кількості ТГ в цільових областях та їх запиту). Тренінги будуть спрямовані на уповноважених осіб ТГ. Основні питання, які плануються розглядатися під час навчального курсу, є:

 1. Загальний огляд змін до закупівельного законодавства.
 2. Особливості діяльності уповноважених осіб.
 3. Тендерна документація, тендерне забезпечення.
 4. Нецінові критерії для закупівель.
 5. Допорогові закупівлі, відкриті торги, переговорна процедура.
 6. Оскарження проведених закупівель.
 7. Контроль та відповідальність у сфері публічних закупівель.

Перелік питань для тренінгу може змінюватися в залежності від запитів ТГ. Обраний консультант буде використовувати широкий набір інструментів, включаючи практичні завдання та кейси в кожній частині тренінгу. Консультант також відповість на питання, підготовлені представниками ТГ  до та під час тренінгу.

За результатами тренінгів консультант повинен прозвітувати у системі оцінки та моніторингу програми ДОБРЕ.

Приблизний LOE для Завдання 4 – не більше 6 днів

Завдання 5: Консультант надаватиме телефонні та/або он-лайн консультації щодо проблемних питань з закупівельної діяльності всім ТГ, з якими працює програма DOBRE протягом дії контракту з фіксацією в базі наданих консультацій.

Приблизний LOE для Завдання 5 – не більше 12 днів

Завдання 6: Консультант підготує заключний звіт щодо за узагальнення висновків та ідей з досвіду програми DOBRE, пов’язаних з (1) впровадженням інструментів у сфері закупівельної діяльності так і з ефективністю цих інструментів; та (2) потенціалом підвищення ефективності та місцевої спроможності шляхом покращення управління державними закупівлями.

Приблизний LOE для Завдання 6 – не більше 5 днів

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ:

Обрані кандидати повинні виконати наступні роботи, що пов’язані із конкретними завданнями, згаданими вище:

 • Презентація для тренінгів.
 • Проведено тренінги для представників ТГ.
 • Проаналізовано положення про уповноважену особу в ТГ.
 • Обговорено результати аналізу із представниками ТГ.
 • Надано консультації уповноваженим особам ТГ.
 • Складено звіт за результатами діяльності.

КООРДИНАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ:

Для забезпечення виконання вищезазначених завдань консультант буде:

 • забезпечувати постійне спілкування / координацію з командою проекту DOBRE та консультантами / експертами, щоб забезпечити скоординований внесок у орієнтований на результат тренінг для представників ТГ;
 • Надавати, у відповідь на запити, всі результати роботи для перегляду, коментарів та схвалення командою проекту DOBRE;
 • Проведення консультацій та брифінгів з командою проекту DOBRE у разі необхідності.

ПРОЦЕС ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ:

Глобал Комьюнітіз обиратиме консультантів відповідно до наступних критеріїв:

 • Досвід роботи та знання в сфері закупівельної діяльності в органах місцевого самоврядування.
 • Ґрунтовні знання процесів децентралізації.
 • Попередній досвід роботи (або продемонстрована здатність працювати) з ТГ .

Будь ласка, надсилайте резюме та супровідний лист з коротким описом досвіду роботи, який відповідає вимогам на цю посаду, на електронну адресу [email protected], зазначивши “ Консультант з закупівельної діяльності для ТГ ” в темі листа до 28 січня 2022 року.

Тільки обрані кандидати будуть запрошені на співбесіду. Довідки телефоном не надаватимуться.

 


Останні публікації цього розділу:

Grants and Subcontracts Assistant (Проєкт Трансформація комунікацій)

Технічний Радник, медичні закупівельні системи

Grants & Subcontracts Specialist (Проєкт Трансформація комунікацій)

IWPR шукає Project Manager, Ukraine

Асистент_ка координатора в Закарпатській області

Координатор(ка) проектів, що фінансуються Єврокомісією, спрямованих на підтримку прав осіб, що постраждали від конфлікту, у тому числі внутрішньо переміщених осіб (Project Coordinator for Euro Commission-funded projects aimed to promote the human rights of conflict-affected persons, including internally displaced persons)